Alex Sahalara veda etti


Fenerbahçe\`de 8 yıl forma giyerek adını efsaneler arasına yazdıran Alex de Souza (37), jübile maçını dün gece Palmeiras\`ta yaparak, aktif futbol hayatına son verdi.

Palmeiras\`ın 1999 sezonundaki oyuncuları ve Alex\`in arkadaşları içinde oynanan maç, Palmeiras 1999 takımının 5-üç\`lük galibiyetiyle sonuçlandı. Fenerbahçe, Palmeiras ve Coritiba takımlarındaki takım arkadaşları, Alex\`in son maçında da birlikte yer edinmeyi unutmadı.

iKi GOL ATTı

Palmeiras takımının Alex de Souza\`ya hususi bir jübile önermesiyle gerçekleşen maçta, memleketimiz\`den Rüştü Reçber, Tuncay şanlı ve Mehmet Aurelio, Alex\`in arkadaşları takımında yer aldı. Alex, jübile maçında attığı akıl dolu iki gol ile taraftarların uzun süren alkışlamasına yol açtı. tren\`dan Alex\`in jübilesi için gelen Tuncay şanlı\`nın topuk ile attığı gol, Brezilyalı seyircilerin ve yorumcuların Tuncay\`ı ayakta alkışlamasına sebep oldu.

YALNıZ BıRAKMADıLAR

Türk futbolunun en sevilen yıldızları içinde yer saha Alex de Souza\`yı izlemek için kilometrelerce uzaktan gelen Türk futbolseverler, maç sonuna kadar Fenerbahçe\`nin efsane futbolcusunu destekleyerek, Alex de Souza\`yı son maçında da yalnız bırakmadı. Maçın hakemi serbest darbe sırasında spreyle çimlerin üzerine \`Alex\` yazarak ünlü oyuncuya jest yaparken maç sonunda Alex\`e krampon ve plaket armağan edildi.

Brezilya\`nın ESPN kanalında yayınlanan karşılaşmayı stadyumda yekün 12 bin 600 seyirci izledi. Yaklaşık 100 civarında Türk taraftarın da olduğu maçta tribünlerin boş olması ve seyirciden beklenen merakı görmemesi dikkat çekti.

kelime sayısı: 198

Alex Sahalara veda etti ile Benzer Yazılar:

30 Mart 2015 Saat : 5:54
  Genel

Alex Sahalara veda etti Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari