Antalya evden eve nakliye, Antalya evden eve nakliyat, evden eve taşıma


  • Anasayfa
  • Antalya evden eve nakliye, Antalya evden eve nakliyat, evden eve taşıma

Antalya Evden Eve Nakliyat

Gelişen dünya anlayışının bire bir izdüşümünü yaşayan nakliyat sektörünün öncü kuruluşu Antalya evden eve nakliyat olarak en modern imkanlar dahilinde sizlerin hizmetinde olmaktan gurur duyuyoruz. iş etiğinin üst seviyede ele alındığı tüm hizmetlerimizde fiyat uygunluk garantisinin yanı sıra müşteri memnuniyetinin prensip edinildiği çalışmalarımızdan sizlerinde memnun ayrılacağınızı biliyoruz. Sektöründe hızlı bir yükseliş sergileyen yasal çerçevede üzerine düşen sorumlulukların bilincinde hareket eden firmamızı tercih eden değerli müşterilerimize sunduğumuz hizmetler;

  • Ücretsiz ekspertiz: Öncelikle bizlerden nakil işlemi talep ettiğinizde eşyalarınızın hacmine göre uygun araç tahsis edilmesini sağlayan konunun uzmanı personelimiz tarafından gerçekleştirilen keşif tamamen ücretsiz olup firmamız tarafından gerçekleştiriliyor. Taşınma işleminde firmamızı tercih etmeseniz bile hiçbir ücret talep edilmez.
  • Asansörlü yükleme ve boşaltma: Son teknoloji ürünü asansörlü araçlarımız gerek taşınma işleminin hızlı bir şekilde neticelenmesi bakımından gerekse eşyaların hasarsız bir şekilde yükleme ve boşaltma yapabilmesine olanak sağlamaktadır. Ayrıca evden eve taşıma sürecini hızlandırdığından zamandan tasarruf edilmesini sağlayan hizmetimiz modern koşullar altında gerçekleştirilmektedir.
  • Paketleme ve Ambalajlama: Evden eve taşınma işleminin en hassas bölümlerinden birini oluşturan eşya paketleme/ambalajlama firmamız personeli tarafından büyük bir hassasiyetle gerçekleştirilmekte ve olası bir hasarın önüne bu sayede geçilmektedir. Poliüretan balonlu malzeme, strafor köpük, koli veya eşyanın durumuna göre battaniyelere sarılmak suretiyle dış etkenlere karşı izole ettiğimiz eşyalarınız çok daha güvenli bir şekilde yerine ulaştırılmaktadır.
  • Elektromekanik ve Mobilya Söküm Demontaj: Bilindiği gibi her evde kullanılan çamaşır makinesi, bulaşık makinesi gibi belki de çok uzun bir zamandır su tesisatlarına bağlı elektronik cihazların sökümü ve kurulumu personelimizce yapılmakta ve sizlerin hiçbir şekilde bunlarla uğraşmanıza gerek kalmamaktadır. Ayrıca hassasiyet gerektiren değerli mobilyaların yine uzman ustalarımız tarafından sökülerek ulaştırıldıkları yerde kurulduğunu hemen belirtelim.
  • Yüksek bedelli sigorta: Etik anlayış çerçevesinde profesyonel taşımacılık anlayışı ile hareket eden kuruluşumuz eşyalarınızı taşıyıp tam ve sağlam olarak sizlere teslim etmektedir. Ancak her ihtimale karşı olası bir hasar durumunda eşyalarınızın tamamı yüksek bir bedelle sigorta kapsamında güvence altına alınmaktadır. Dolayısıyla eşyalarınız zarar görmesi durumunda maddi karşılığı tam olarak güvence altına alınmış olmasının huzuru içinde olmanızı istiyoruz.
  • Eşya depolama ve parça eşya taşıma: Dilerseniz eşyalarınızı uygun depolarımızda siz teslim alana kadar bekletebiliyoruz. Ayrıca parça eşya gönderileriniz için de firmamızla temas kurabilirsiniz.

Antalya evden eve nakliye hizmetleri olarak firmamızı tercih eden siz değerli müşterilerimize sonsuz teşekkürler. Lütfen bizleri aramaktan çekinmeyin. Sizden gelecek sorular için telefonlarımız 7/24 açık bulunmaktadır.

Antalya evden eve nakliye, Antalya evden eve nakliyat, evden eve taşıma ile Benzer Yazılar:

9 Ocak 2018 Saat : 9:18
  Genel

Antalya evden eve nakliye, Antalya evden eve nakliyat, evden eve taşıma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari