bandırma reklam ajansları, bandırma reklam ajansı


  • Anasayfa
  • bandırma reklam ajansları, bandırma reklam ajansı


Bandırma reklam ajansları olarak genellikle Marmara Bölgesine ve Ege Bölgesine hizmetler verilmektedir. Sumi ajans olarak Bandırma’nın ilk reklam ajanslarından biri olma özelliğini taşımaktayız. Aynı zamanda yıllardır aktif olarak İstanbul, İzmir ve Ankara illerinde büyük yoğunlukla yaptığımız çalışmalar sonucunda sürekli değer kattığımız Sumi Markamız; 16 farklı firmaya aktif olarak hizmet vermekte ve bir çok ilde bulunan reklam ajanslarına; dijital pazarlama, yazılım, grafik tasarım konularında out-source destek vermekteyiz. Sumi ajans olarak 2012 yılından sonra dijital baskı, seo, web tasarım, kurumsal kimlik gibi konularda da hizmet vermeye başlayan firmamız yaptığı çalışmalarla sektörde özellikle Bandırma ve Balıkesir çevresinde iş modellerinde örnek teşkil eder hale gelmiştir.

Reklam ajansı genel anlamıyla müşterilerine reklam oluşturma, planlama, yönetim sağlama, itibar süreçleri gibi kavramlar adına hizmet veren kuruluş anlamını taşımaktadır. Sumi Ajans olarak müşterilerimizin tüm reklam yönetimi süreçlerini bağlı oldukları ekonomik konjonktüre göre hayata geçirmekteyiz. Bu süreçler içerisinde baskılı veya dijital anlamda yapılabilecek tüm tanıtım faaliyetlerini çözüm ortaklarımızla birlikte sürdürmekteyiz. bandırma reklam ajansı

Sumi ajans 2016 yılı itibariyle gerek Güney Marmara gerekse Ege Bölgesinde müşterilerine katma değer kazandırmakta ve müşterilerinin sektöründe fark yaratmalarına destek olmaktadır. Bu tarz çalışmalarda çeşitli klasik pazarlama tekniklerini de dijital süreçlere aktarabilen bir marka olarak göze çarpmaktadır. Bandırma reklam ajansları içerisinde de bu farkımızı müşterilerimize yaşatmanın haklı gururunu yaşamaktayız.

İş süreçleri yönetilirken edindiğimiz temel ilke; iş sürecindeki aksiyon planına sadık kalınması ve bu planın reklamın gidişatına göre şekillendirebilir konumda düzenlenmesini sağlamaktır. Belki bir kaç hafta sürecek tanıtım çalışmasında dahi müşterilerin algı düzeylerinde bilinç oluşturması gayesinde çalışan tasarım ve yazılım ekibimiz, markanızın temel prensiplerini müşterilerine yansıtmadaki başlangıç noktası olmayı hedeflemektedir.

Kurumsal kimliğinizin ve farkınızın hem baskılı hem de dijital süreçlere aktarılması için yapılan çalışmalarda gerçekleşecek tüm gelişmeler ekibimiz tarafından itinayla yönetilmekte ve tarafınıza düzenli olarak rapor edilmektedir. Rapor ile sonuçlandırılmayan iş sürecinin henüz tamamlanmamış anlamına geldiği düşüncemizin iş kalitesini arttırdığı bilincindeyiz.

http://www.sumiajans.com.tr

bandırma reklam ajansları, bandırma reklam ajansı ile Benzer Yazılar:

11 Haziran 2016 Saat : 6:46
  Genel

bandırma reklam ajansları, bandırma reklam ajansı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari