Bandırma Web tasarım


Bandırma Web tasarım


Bandırma ile başladığımız web tasarım çalışmalarında kısa sürede neredeyse tüm illerden elde ettiğimiz referanslar; teknolojinin yeniliklerine kolay adapte oluşumuz, sürekli çalışma misyonu sayesinde oluşturduğumuz uygun fiyat politikamız ve daimi teknik hizmetlerimiz ile günden güne en kaliteli web sayfalarını üretmemizi sağlamıştır. Web tasarım işlerinde sektörde en çok dile getirilen sorunları değerli müşterilerimize yansıtmamak adına ilke edindiğimiz çalışma politikamız ile 2012 yılından beri başarılı çalışmalara imza attık. Bandırma web tasarım

Bandırma web tasarım işleri ile başladığımız web tasarım yolculuğumuz bugün bir çok ulusal şirketin de arasında bulunduğu bir referans ağını oluşturmaktadır. B2B çözümlerimiz, gelişmiş dijital pazarlama yazılımlarımız, masaüstü entegrasyonlu web tabanlı yazılım hizmetlerimiz ile bir çok alanda kusursuza yakın hizmet verdiğimiz müşterilerimiz çalışmalarımız sayesinde web varlıklarından maksimum fayda elde etmektedir.

Web tasarım çalışmalarımızın tamamında mobil uyumlu site özellikleri, mail kurulumu, her platform için özel yönetim paneli avantajları Sumi olarak başlıca tercih edilme sebeplerimizi oluşturmaktadır.

Bandırma’dan sonra Balıkesir, Çanakkale ve Marmara Bölgesinde kazandığımız iş tecrübeleri Rusya, Azerbaycan, Yunanistan gibi ülkelerde faaliyet gösteren bir çok şirketle tanışmamıza ve başarılı çözümler üretmemize katkı sağlamıştır.

Sumi ajans olarak tüm web sayfası çalışmalarımız responsive özellikleri barındırmaktadır. Ayrıca klasik mail yöntemlerinin aksine müşterilerimizin kullanım alışkanlıkları doğrultusunda ekstra hizmet sağladığımız mail sunucu kurulumları ile de hizmetler vermekteyiz.

Web tasarım çalışmalarımızda izlediğimiz iş süreçleri:

– Grafik tasarımın tamamlanması ve onay süreci : Grafik tasarım aşamasında sitenin bittiğinde nasıl görüneceği ile ilgili demo görsel çalışmaları yapılmaktadır ve sizlerden aldığımız geri dönüşler ile sektörünüzde fark yaratan bir iş süreci başlatmaktayız.

– Yazılım süreci : Grafik aşamasından sonra sitenin tüm mobil cihazlarda açılabilmesi, temel güvenlik önlemleri, özel yazılım taleplerinin üretilmesi aşamaları yazılım süreçleri içerisinde yer almakta ve zamanında yayına başlanabilmesi için ivedilikle çalışılmaktadır.

– SEO: Web sayfasının arama motorları üzerindeki etkinliğine yönelik çalışmaları kapsamaktadır. Yayına alınan site üzerinden yapılan çalışmalar düzenli olarak raporlanmakta ve bu raporlar yardımcı çalışmaların şekillenmesinde önemli rol oynamaktadır.

-Sosyal Medya Yönetimi: Site içerisindeki alanların kitlelere duyurulması ve sosyal medya üzerinden marka iletişimi süreçlerinin yönetilmesi sosyal medya yönetimleri ile gerçekleşmektedir.

Bandırma Web tasarım ile Benzer Yazılar:

18 Haziran 2016 Saat : 8:44
  Genel

Bandırma Web tasarım Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari