beton silimi, mermer silimi, granit silimiMekân dekorasyonunda önemli unsur; Zemin hizmetleri
Mekân dekorasyonunda uyum ve ahenk her şeyden önce gelir. Dekor kavramında duvarların renginden tutun da zemin desenine kadar bir ahenk söz konusudur. İster bir daire ister bir mağaza olsun, bir mekâna adım attığınız da dikkatinizi çeken en önemli unsurlardan biri kesinlikle zemindir. Zeminin yapısı, parlaklığı dikkat çekici unsurların başında gelmektedir. Ayrıca zemin çalışmalarında titizlik ve özenli çalışma beraberinde içinizi açacak bir görüntü sunmaktadır.
Bursa’da hizmet veren Teknik Restorasyon, müşterilerinin zemin hakkındaki tüm hayallerini özenli işçilik ile ortaya çıkarmada ise bir numara. Teknik Restorasyon, beton silimi, mermer silimi, granit silimi, beton parlatma, mermer parlatma, granit parlatma gibi alanlarda hizmet vermektedir. Dilerseniz, Teknik Restorasyonun verdiği hizmetlere bir göz atalım.

Ortak alanlarda ki en sık tercih edilen kaplama, Granittir;
Ülkemizde daha çok motel, hastane, sinema, avm gibi ortak yaşam alanlarında bir kaplama çeşidi olarak granit tercih edilmektedir. Ayrıca granit yapısı itibari ile en sert olan doğal taş olduğu unutulmamalıdır. Bu yüzden temizleme ve parlatma işlemleri kolaylıkla yapılamamaktadır. Ancak Teknik Restorasyon, kullandıkları teknolojik alt yapı ve deneyimli kadroları sayesinde yüksek vakum kapasiteli makineler ile Granit silimi, granit parlatma, granit temizleme işlerini kolaylıkla halletmektedirler.
Sık tercih edilen bir diğer kaplama çeşitleri, Mermerdir;

Granit kadar sık tercih edilen kaplama çeşitlerinden ikisi ise mermerdir. Zamanla aşınmaya uğrayan mermerler ve betonlar Teknik Restorasyon kullandıkları makineler ile birçok uygulama ile güzel bir hale getirmektedir. Peki, bu uygulamalar nelerdir? Teknik Restorasyon mermer ve beton üzerinde honlama, (Yarımat) fırçalama (Patinato) çekiçleme, temizleme, kimyasal koruma, beton silimi, beton parlatma uygulamalarını titiz işçilikleri ile gerçekleştirmektedirler. Teknik Restorasyon Granit silimi parlatma gibi mermer silimi üzerinde teknik alt yapıları ile isteklerinize etkin yanıtlar vermektedir.
Titizlikle yapılan, cilalama hizmetleri;
Teknik Restorasyon yapmış olduğu cila hizmetleri ile müşterilerinin tüm isteklerine hitap ediyor. Teknik Restorasyon cilalama işlemlerinde öncelikle zeminin temizliğini yapmaktadır, zemini toz ve kirden arındırılır ardından zemin kurumaya bırakılır. Kurutma işleminden sonra profesyonel makineler aracılığı ile zemin herhangi bir zarar vermemek adına suda çözünen kimyasallar kullanılır. Ayrıca zemine göre ise farklı cila uygulamaları yapılmaktadır. Cila uygulaması sonrasında yine zemine uygun olarak parlatma işlemi yapılmaktadır.

www.teknikrestorasyon.com

beton silimi, mermer silimi, granit silimi ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2017 Saat : 5:31
  Genel

beton silimi, mermer silimi, granit silimi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari