Buz Adam


Buz Adam

Çin yapımı olan Buz Adam yani Iceman 2014 filmi olarak izleyici ile buluştu. Macera, aksiyon, komedi birçok dalda değerlendirilen film izleyicisinin beğenisini topladı. Filmin başrolünde Donnie Yen, Baogiang Wang ve Shengyi Huang yer alıyor.

İsminden de anlaşılacağı üzere film oldukça soğuk mekanlarda çekilmiş. 400 yıl boyunca buzun altına gömülerek dondurulan Ming Hanedan’ın İmparatorluk muhafızı ve onu öldürmek isteyen üç hain bir kaza sonucu bu buz altındaki hapisten kurtulurlar. Uyutulmaları ve uyanmaları arasında geçen 400 yılda ise dünya oldukça değişmiştir. Eski alışkanlıklarından, huylarından vazgeçemeyen muhafız ve üç hain arasındaki savaş devam etmektedir. Birbirlerini öldürmek için mücadele ederken, üstün güçlere sahip oldukları da yeni dünya da yaşayan kişilerin oldukça ilgisini çekmektedir. Görsel efektlerinin üst düzey olduğu bu muhteşem 2014 filmi yönetmen koltuğunda Wing-Cheong Law oturuyor. Hd izle ve full film izle Buz Adam seçenekleri ile sorunsuz film izleme keyfine varabilirsiniz. Macera filmlerinin Çin yapımı versiyonları günden güne Amerikan sinemasının yanında yer almaya başladı. Kesintisiz olarak tek parça Buz Adam filmini kesinlikle izlemelisiniz.

104 dakika süren filmde aksiyon hiç eksik olmuyor. Full film izle ile sizde bağlantı sorunu yaşamadan Buz Adam filmini izleyebilirsiniz. Keyif dolu bir akşam geçirmek için en yeni filmlerden olan Buz Adam 2014 filmi sizi keyiflendirecek. Kaliteli film keyfi için tek parça versiyonunu tercih edin. Buz Adam Filmi izle için tıklayınız ; Buz Adam – The iceman izle

 

Buz Adam ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:11
  Genel

Buz Adam Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari