Cami halısı , Mescit halısı , Yurt halısı


Cami Halısı

Zeminde zarafet sağlayan cami halısı modelleri için hemen tıklayın! Yün, akrilik, polyemid ve polipropilen halılar için bizimle iletişime geçebilir ve en kaliteli cami halısı çeşitlerine sitemizden karar verebilirsiniz. Yün halılar kendi ağırlıklarının % 35’i oranında nem alabilme kapasitesimne sahiptirler. Yün halıların bu özellikleri kışın üşütmez ve yazın terletmez nitelikler sergilemesini sağlar.

Akrilik halılar camilerde genel olarak tercih edilen bir çeşittir. Hem yün hem de pamuklu halı görünümünü verebilme özelliği sergiler. Yıllarca şekillerini koruyabilen bu halılar yurt halısı olarak da rağbet görürler. Akrilik halılar üzerine dökülemn kimyasal maddeler ve yağ gibi olumsuzluklara karşı dayanıklılık gösterirler. Aynı zamanda haşerelerle baş edebilme özelliğine de sahiptirler.

Ekonomik Cami Halısı

Çok uzun süre canlı görünümünü sağlayan polyemid halılar alev almazlık özelliği ile öne çıkarlar. Bir diğer alev almazlık özelliği gösteren de plolipropilen halılardır. Bu halılarda ekonomik oluşu ile bilinirler. Mescit halısı olarak da kullanılabilecek olan bu halılar birbirinden farklı özellikleri ile kendilerine has kalite içerirler. Siparişinizi oluşturun ve bu birbirinden kaliteli halılara en uygun fiyatlarla sahip olun!

camihalisi.org

Cami halısı , Mescit halısı , Yurt halısı ile Benzer Yazılar:

20 Şubat 2018 Saat : 8:35
  Genel

Cami halısı , Mescit halısı , Yurt halısı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari