cami ısıtma, cami halı altı ısıtma,cami yerden ısıtma


  • Anasayfa
  • cami ısıtma, cami halı altı ısıtma,cami yerden ısıtma


Cami halı altı ısıtma sistemleri
CAMİYİ DEĞİL,CEMAATİ ISITIN..
‘Camilerdeki doğru ısıtmada hedef insan olmalıdır. Çünkü insanın camiye girince üşümesinin sebebi caminin soğuk oluşu değil oturduğu halının soğuk oluşudur.Camilerde gök kubbe yüksek oldugundan kalorifer v.s. ısıtma sistemleriyle ısıtmak çok zordur,ancak yerin ısıtılması kişilerin soğuk havayı hissetmesini engellemektedir.
KARBONİK ISITMA İLE AYAK SICAK..BAŞ SERİN….
Cami ısıtma sistemlerinde geç ısınmaya ve ısınamadığınız halde daha fazla ücret (fatura) ödemeye son . Günün her saatinde sistemi çalıştırmak zorunda olmadan sadece Namaz saatine 5 dakika kala çalıştırmanız yeterlidir. Dilerseniz namaz saatlerinde otomatik olarak çalıştırabilir , istediğiniz safları ısıtabilir , istediğiniz zaman da otomatik olarak kapatma seçeneğini kullanabilirsiniz. Bilgisayar kontrollü zaman ayarlı cami yerden ısıtma halı altı ısıtma sistemlerimiz caminize bir günde kurulmaktadır.
En Ucuz
Çünkü, caminin tamamına döşenmeyebilir. Isıtma sistemi döşenen safların ayak kısmına 80 cm eninde ıstıcı film döşenir..Cami ısıtmada en ekonomik çözümdür.
En Güvenilir
Rezistans teli yok. Periyodik bakım, temizlik veya tamir gerektirmez. Arıza yapmaz, kopmaz, sudan etkilenmez.Cami ısıtmada en güvenli sistemdir.
En Konforlu
Çünkü kırmadan dökmeden sadece iki vakit arasında bütün sistem döşenir.
En Ekonomik
Tüm gün çalışmaz. Namaza 5 dk kala açılması halıların ısınması için yeterlidir. Saflar ayrı ayrı çalıştırılabilir. Elektronik termostat kontrollüdür, ayarlanan sıcaklığa gelince akım kesilir.
En Sağlıklı
Toz böceklerini, bakterileri azaltır. Cami girişine döşenmesi halinde, ıslak ayakla basılan bölgeyi kurutur, bakteri ve dolayısıyla kötü kokuyu giderir. Altı tahta döşeli camilerde oluşan alt yuvayı temizler.
Karbon Film Isıtıcı, zemin için üstün ve gelişmiş bir ithal ısıtma malzemesidir. Kolay ve hızlı kurulum süreci nedeniyle kurulum masrafları az olur ve zamandan tasarruf sağlanır. Isınma giderlerini gelişmiş yapısı sayesinde ciddi oranda düşürür.
Otomatik Cami ısı kontrol ünitelerimiz sayesinde, bulunduğunuz ilin il plaka kodu sisteme girilerek ,cami ısıtma namaz saatlerine göre çalıştırılabilir ve saflar ayrı ayrı kontrol edilebilir.Cemaat namaza geldiğinde halılar sıcak olur.
Isıtma, her bir ezan vaktine göre ayarlanabilir (ezan vakitlerinden kaç dakika öncesinden
kaç dakika sonrasına kadar ısıtma isteniliyorsa ayrı-ayrı ayarlanabilir).
Cami halı altı ısıtma hakkında fiyat ve detaylı bilgi için tıklayınız;

http://www.karbonisiticifilm.com

cami ısıtma, cami halı altı ısıtma,cami yerden ısıtma ile Benzer Yazılar:

17 Kasım 2015 Saat : 3:44
  Genel

“cami ısıtma, cami halı altı ısıtma,cami yerden ısıtma” için 1 Yorum

  1. bulent dedi ki:

    camilerde görüyoruz gerçekten güzel sistem, halı sıcacık oluyor

cami ısıtma, cami halı altı ısıtma,cami yerden ısıtma Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari