Doğrulama Takımı , Benim İşletmem Doğrulama , Benim İşletmem Destek


  • Anasayfa
  • Doğrulama Takımı , Benim İşletmem Doğrulama , Benim İşletmem Destek

Google’dan Küçük Esnafa Dev Hizmet

İnternetin başlangıç noktası haline gelen Google, işletmelerin her ihtiyacına cevap verebilecek uygulamaları ile hayatımızın her alanında. Akıllı telefonlarından gelişmesi ile artık herkes internet kullanmaya başladı. Her şey Google’da aranıyor. Doğrulama Takımı Telefonunu eline alan bir şeyler arıyor. Telefonlar konum bilgisini iyi kullandığı için yerel arama sonuçları daha da öncelikli görünmeye başladı. Yerel işletmeler için, çevrelerinde kendilerini arayan insanlara ulaşmak hayati önem taşıyor. Bunun için işletmelerin bir web sitesi, haritalarda konum kaydı, konum bazlı sosyal medya araçlarında bulunması çok önemli. Bunun önemini bilen Google’da uygulamalarını sürekli geliştiriyor ve işletmelerin gelişmesine katkıda bulunmaya çalışıyor. Artık yakınlarındaki işletmelere ulaşmak isteyenler özel web sitesi yaptırmak zorunda değil.

Google Benim İşletmem Nedir?
Dev arama motoru Google, tüm dünyada başlattığı küçük işletmeleri destekleme projesiyle küçük esnafa, kendini işini kurup büyümek isteyen kobilere dijital eğitimler vererek büyümelerini sağlıyor. Küçük bir tamirci düşünün, yüksek maliyetle sahip olacağı düşüncesiyle web sitesi yaptırmıyor, Internet’te bulunmadığı için çevresinde onu arayan pek çok kişiye de ulaşamıyor, Benim İşletmem Doğrulama insanlar orada bir tamirci olduğunu bilmiyor, sadece dükkanını bilen tanıyan kişilere ulaşabiliyor. İşte Google bu tür işletmelerden dev holdinglere kadar tüm işletmeleri destekleyen “Benim İşletmem” projesi ile işletmelerin dijitalleşmelerini ve çağa ayak uydurmalarını sağlıyor.

İşletmeler Benim İşletmem hesapları sayesinde Google haritalarda ve arama yapıldığında arama sonuçlarında sağda görünüyor. Üstelik ücretsiz web sitesi oluşturup, kampanyalarını duyurularını ücretsiz olarak arama sonuçlarında yayınlayabiliyorlar. Müthiş değil mi?

İşletme kaydınızı yaptığınız zaman bu işletmenin size ait olduğunu doğrulamanız gerekiyor. Google bunu adresinize kartpostal gönderip içindeki kodu panelinizdeki ilgili alana yazmanızı istiyor. Sık karşılaşılan sorunlardan birisi yaklaşık 15 gün içinde gelmesi beklenen bu kartpostalların adrese ulaşmaması. Hatalı adres yazımları nedeniyle müşterilerin işletmeyi bulamaması, başka yerlere yönelmeleri gibi olumsuz durumlar yaşanabiliyor. Benim İşletmem Destek Bu ve bunun gibi problemler nedeniyle, pek çok işletme zahmetli olabilecek bu süreçle uğraşmak istemiyor. Buraya yapılan ziyaretler, yorumlar, puanlamalar görüntülenmeye ciddi etki ediyor. Sahiplenilmeyen hesaplar rakip firmalar tarafından ele geçirilebiliyor. Sizin müşteriniz rakibinizi arayabiliyor.

Benim İşletmem Destek Ekibi Ne Sunuyor?
Google Benim İşletmem servisi Google tarafından sağlanan ücretsiz bir servistir ancak Benim İşletmem Destek Ekibi , işletmesini Internet’e taşımak isteyen ancak bunu yapamayan, ya da bu konuda bilgi sahibi olmayan işletmelere birebir destek veriyor. Doğrulama kodu gelmeyen, iletişim bilgileri hatalı, düzeltmeleri yapılamayan, kontrol edilemeyen hesapları düzenliyor. Google tarafından özel olarak seçilmiş, haritalar, işletme hesapları, dijital pazarlama konusunda uzman Benim İşletmem Destek personeli işletmenizi ziyaret ediyor, işletme hesabınızı kontrol edip düzenliyor ve belirli kurallar çerçevesinde işletmenizi anında onaylayıp kullanımınıza sunuyor. 15 dakika gibi kısa bir sürede mobil uyumlu bir web sitesi sahibi olabiliyorsunuz. İnsanlar sizi telefon ile arayabiliyor, yol tarifi alıp işletmenize gelebiliyor. İstediğiniz zaman bu hesap üzerinden işletmenizi kaç kişi ziyaret etmiş, kaç kişi yol tarifi almış, kaç kişi internet sitenizi ziyaret etmiş görebiliyorsunuz. Üstelik işletmenizi ziyaret edenlere, çevrenizde sizi arayanlara reklam da verebiliyorsunuz.
Benim İşletmem Destek ekibi talebiniz doğrultusunda işletmenizi ziyaret eder, işletmenizin onaylanmasına engel bir durum yoksa Google tarafından verilmiş uygulama bulunan el terminalleri ile anında onaylamayı gerçekleştirir. İşletmenizi ziyaret eden ekip işletme hesabınıza eklenmek üzere yüksek kalitede fotoğraf çekimlerinizi yapar, isteğe bağlı olarak işletmenizin 360 derece panoramik çekimlerini gerçekleştirebilir, hesabınızı optimize eder, ücretsiz web sitenizi oluşturur, Internet’te uygun maliyetlerle reklam vermenizi sağlayan Google Adwords Express hakkında sizi bilgilendirir ve reklam ayarlarınızı gerçekleştirir. Tüm bu konulardaki danışmanlık hizmetine uygun maliyetlerle sahip olabilirsiniz. Unutmayın Google tarafından size sağlanan bu imkanlar ücretsizdir, eğer yeterli bilginiz varsa, kayıtlarınızı kendiniz gerçekleştirerek Google Benim İşletmem ayrıcalıklarından faydalanabilirsiniz, Benim İşletmem Destek ekibi olarak sunulan hizmet ve danışmanlık işlemleri dilerseniz sizin adınıza gerçekleştirme hizmetidir ve buna göre ücretlendirilmektedir.

Google Hesabınızı Kontrol Edin
Google’da arama yapınca sağda işletme bilgilerinizi içeren bir alan çıkar, şimdi işletmeniz için bir arama yapın sağ tarafta görünüyor musunuz bir kontrol edin, görünüyorsanız bu işletmeyi yönetip yönetemediğinizi kontrol edin, görünmüyorsanız kaydınız eksik veya sorunlu olabilir. Bu konuda Benim İşletmem Destek Ekibi’nden yardım alabilirsiniz.

Son olarak önemli bir bilgi de verelim. Google’da görünen ve tamamen ücretsiz olan bu kayıtları reklam olarak tanıtıp fırsata çevirmiş, kendilerini Google çalışanı, çözüm ortağı vb. olarak tanıtan bazı düzenbazlar mevcuttur. Son zamanlarda bu konuda sıkça soru ve şikayet alınmakta. “Haritalarda kaydınızın süresi doldu, işletmenizi Google’dan kaldıracağız, hesabınız kapalı görünecek” gibi tehditkar tavırlarla işletmelerden 700-2000 liralara yakın para isteyen, genelde İzmir lokasyondan arayan ve hiç bir işlem yapmayan bu tür kişilere itibar etmeyiniz. Google Benim İşletmem servisi tamamen ücretsiz ve süresizdir, herhangi bir tescil işlemi vs yoktur, belirli anahtar kelimelerle Google’da ilk sırada görünmenizin hiç bir garantisi yoktur.

Anasayfa

Doğrulama Takımı , Benim İşletmem Doğrulama , Benim İşletmem Destek ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2017 Saat : 8:43
  Genel

Doğrulama Takımı , Benim İşletmem Doğrulama , Benim İşletmem Destek Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari