domain, website, appPafito, küresel anlamda dijital pazarda alan adı, website ve IOS/Android uygulamalarının alım satımının yapıldığı bir pazaryeri olarak kuruldu. Pafito üzerinden sahip olduğunuz alan adlarını, websitelerini ve mobil uygulamaları satabilir veya alımlar yapabilirsiniz.

Yüzde 10 Komisyon

Pafito diğer rakiplerine göre daha düşük bir komisyon oranı ile çalışır. 10% komisyon ödeyerek alım satım işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz. app

Ücretsiz Logo veya Video Tasarımı

Pafito, ortalama 5$ gibi bir ücret ile yapılan logo tasarımlarını özel olarak seçtiği domainler için ücretsiz bir şekilde sunuyor. Böylece dijital varlıkların satışı daha etkili bir hale geliyor.

Küresel Pazar Hedefi

Pafito, Türkiye’de 3 Milyon TL’yi aşan domain pazarı açısından küreselde etki edebilen, satışlar yapan bir platform olmayı hedefliyor. Yine diğer dijital varlıkları da bünyesine ekleyerek büyük bir pazaryeri olma hedefinde ve bu alanda çalışmalar yürütüyor.

Satmak istediğiniz dijital varlıklarınızı Pafito üzerinden satışa sunabilirsiniz. Yine Pafito’ya ProductHunt üzerinden destek verebilirsiniz.

pafito.com

domain, website, app ile Benzer Yazılar:

30 Mayıs 2018 Saat : 2:28
  Genel

domain, website, app Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari