elo boostSitemiz üzerinden panelinize giriş yaparak canlı chat sayesinde arkadaşlarınızla konuşabileceğiniz bir sistem yaptık. Elo boost ile bir sürü detayları bu sistem üzerinden canlı bir şekilde konuşabilmeniz için Canlı Chat ekledik. Şampiyon seçimlerini, beğenilenler için özel bilgi tavsiyelerinizi istediğiniz sitemiz üzerinde ki kayıtlı uzman oyuncularımıza Canlı Chat üzerinden sorabilmeniz mümkündür.

İstediğiniz zaman güncel maç geçmişini ele boost paneli üzerinden görebilmeniz mümkündür. Ele boost tarafından oynanan tüm kullanıcı panelinde her şey canlı olarak gözükmektedir. Satın aldığınız eşyalarınızi oynadığınız şampiyonlar ve diğer bütün bilgilerinizi buradan takip edebilirsiniz.
Oyunları canlı takip etmenizde ele boost üzerinden mümkündür. Elo booster’imiz hesabınızda oldukça oyunu canlı izlemenize gerek yoktur, kullanıcı panelinizden her şeyi takip edebilmektesiniz. Takımların altın dengelerini, hangi oyuncu hangi eşyaları satın almış gibi tüm bilgileri takip edebilirsiniz.

http://www.elocu.net

elo boost ile Benzer Yazılar:

25 Aralık 2015 Saat : 2:24
  Genel

elo boost Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari