Estethica , Saç ekimi istanbul , saç ekim merkezleri


  • Anasayfa
  • Estethica , Saç ekimi istanbul , saç ekim merkezleri

Estemall olarak bugün saç ekim fiyatları neye göre değişir, biraz konuşuyor olacağız

Saç ekimi fiyatları birçok etkene bağlı olarak değişkenlik gösterir. Diğer operasyonlarda olduğu gibi saç ekimi işleminden önce bütçenizi ayarlayabilmek için bir fiyat araştırması yapmanız gerekir. Bu sebeple saç ekimi merkezini seçmeden önce fiyata etki eden etkenlerin öğrenilmesi fiyat araştırmasında size yardımcı olacaktır. Saç ekimi istanbul Her saç ekimi merkezinin fiyat politikası farklıdır. Bu sebeple tek bir ücretten bahsetmek mümkün değildir.

Estethica Saç Ekim hastanesi, Safir Perkutan ve CHOI Yöntemleri ile uyguladığı Saç Ekim Operasyonuna 90% başarı oranı ve Ömür boyu garanti hizmeti sunuyor, peki Safir Perkutan Tekniği Nedir ?

Günümüzde FUE oldukça çok kullanılmakta olup saç ekim merkezleri saç köklerinin alınma işlemi ve anestezi kısmında en çok sorun yaşanan teknik hatta iyileşme süreci bile oldukça kötü olan bu teknik herkesin canını yakmış olmalı, fakat Estethica Safir perkutan tekniği ile saç köklerini Safir uçlu cihazlar ile hızlıca alır ve FUE’ye oranla saçları 1-3mm2 çapında delik açıp içine koymaktansa sadece saç kökünün girebileceği kadar bir delik oluşturarak saç kökünü koyduktan sonra daha sık bir görünüm elde edilmesine yardımcı olur.


Sedasyon ile anestezi de en sevilen yönlerinden, normalde kafa bölgenize yapılan 5 iğne insanlara önce acı sonra uzun süren bir uyuşukluk hissi veriyor, fakat Estethica’da Kafaya ne iğne nede ağrı söz konusu, sadece püskürtme ile yapılan 5dk lık bir anestezi sonucunda Ağrısız tıraşsız saç ekimi operasyonu sunulmakta.

Yurtdışı Hastaları oldukça fazla olan Estethica’nın yılda 50.000+ dan fazla operasyon yaptığı düşünülürse ” Hair transplantation in Turkey ” cümlesindeki özgüven Türkiyeye bir Gurur daha yaşatıyor.

estemall.com

Estethica , Saç ekimi istanbul , saç ekim merkezleri ile Benzer Yazılar:

19 Temmuz 2018 Saat : 5:38
  Genel

Estethica , Saç ekimi istanbul , saç ekim merkezleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari