Exodus Tanrılar ve Krallar


Exodus Tanrılar ve Krallar

Kutsal hikaye veya dönem filmi tutkunu iseniz, 2014 filmi olan exodus tanrılar ve krallar filmini izlemekten zevk alabilirsiniz. Musa ile Ramses kardeşliğinin sonrasında nasıl bir savaşa dönüştüğünü konu alan filmi hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile soluksuz izleyecek ve daha önceki yapımlardan görseli ile kendisini nasıl ayırt ettiğine şahit olacaksınız. Ridley Scott’un yönetmen koltuğunda oturduğu filmde tarihin en dikkat çekici dönemi olan Mısır piramitlerinin yapıldığı dönemde geçen filmde İbranilere karşı uygulanan zülüm ve zalimlik ön plana çıkıyor.

Tüm İbrani erkek çocuklarını acımasızca katledilirken, bu katliamdan kurtulup bir sandalla nehre bırakılan Hz. Musa’nın Mısır’ın hükümdarının öz evladından ayırmadığı oğlu olması ve üvey kardeşi Ramses’i nasıl düşmanlardan koruduğunu izleyeceksiniz. Daha sonra Ramses, Firavun’a dönüşürken, İbrani olduğu ortaya çıkan Musa da yıllarca İbranilere yapılan zulmü durdurmak için 600.000 İbraniyi arkasına alıp 40 yıl sürecek bir yolculuğa çıkıyor. Gitmeyi planladığı yer ise vaat edilen topraklara ulaşmak. Bu hikayeyi birçoğunuz biliyor da olsa, yönetmen koltuğunda oturan Ridley Scott’un üstün görsellerle tasarladığı bu filmi büyük bir heyecanla izleyeceksiniz.

Çekim kalitesi ve kurgudaki üstün görsel efektlerle daha önceki versiyonlarından çok daha iyi olan Firavun ve Musa’nın hikayesi 2014 filmi olarak yılının son günlerinde vizyona giren en iyi tarih filmlerinden biri. Özellikle oyuncuların karakterle olan uyumu son derece iyi düşünülmüş. Savaş sahnelerindeki gerçeklik olağanüstü. Bu muhteşem filmi hd izle ve 720 p izle olarak kolaylıkla ulaşabilir ve film izlemeyi keyfe dönüştürebilirsiniz.Exodus: Tanrılar ve Krallar 2014 Filmini Full HD İzlemek için tıklayınız ; Exodus: Tanrılar ve Krallar 2014 İzle

Exodus Tanrılar ve Krallar ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:13
  Genel

Exodus Tanrılar ve Krallar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari