firma şikayet, şikayet, firma şikayetleriBirçok ürün alıyor satıyoruz. Artık aldığımız ürünün bir anlamı kalmıyor tam tersi aldığımız ürüne verdiğimiz para kadar garanti istiyoruz. Üründe herhangi bir sorun oluştuğu zaman ve garanti dışı kaldığı zaman bir çözüm aramaya çalışıyoruz.
Lakin firma şikayet hatları yeterince iyi çalışamıyor, hayal kırıklığına uğruyoruz. Bir çok firma şikayetleri için açılmış sitelere yöneliyoruz. Konu açıyor bir umut onlardan gelecek cevabı bekliyoruz fakat onlarda haklıysanız ve firma konun kaldırılması için para ödediyse maalesef sizin şikayetiniz hiç olmamış gibi görünüyor. Hatta şikayetiniz siliniyor.
Bunun sebebi kar amacı güden firmaların olması ve insanların zaafından yararlanarak para kazanan firmalardır. Bu firmalar sizin şikayetlerinizden çok kurumsal şirketlerin verdiği paraya bakar maalesef. Güzel olan taraf ise bunlardan arınmış, kar amacı gütmeyen, şeffaf bir anlayışa sahip bir forum sitesi. http://istekveoneri.com/ adlı forum sitesinde herkes aynı konuda birleşip toplu şikayet edebilir, yeni oluşumlar oluşturabilirsiniz. Kar amacı gütmeyen bu forumda serbest fikirlerinizi paylaşabilirsiniz.

http://www.istekveoneri.com

firma şikayet, şikayet, firma şikayetleri ile Benzer Yazılar:

18 Eylül 2016 Saat : 1:30
  Genel

firma şikayet, şikayet, firma şikayetleri Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari