freelance iş ilanları , Kurumsal Web Tasarım , Bionluk


  • Anasayfa
  • freelance iş ilanları , Kurumsal Web Tasarım , Bionluk

Keşfet Ve Kazan
Hizmet vererek para kazanmak ya da ihtiyaç duyduğunuz bir alanda hizmet almak ister misiniz? Eğer öyleyse ” tekonluk.com ” adresine bir bakmanızı tavsiye ederim.İlginizi çekecek şeylerle karşılaşacağınızdan eminim.
Bu sitede online olarak projelerinizi sunabilir hem de verdiğiniz hizmetler sonucunda para kazanabilirsiniz. Hizmet verebileceğiniz alanlar ise: Kurumsal Web tasarım &SEO, grafik tasarım, video&animasyon, çeviri&yazım, ses&müzik, yazılım&teknoloji ve freelance iş ilanları için iş alanları oluşturulmaktadır. Yapabileceğinizi düşündüğünüz bu alanlardan herhangi birinde online projelerinizi oluşturup para kazanabilirsiniz.
Sitede vereceğiniz ilanlar yani sizin hizmet vermek istediğiniz projeler potansiyel alıcılara ulaştırılacak ve bu ilan satın alındığında e-posta ile haberdar edileceksiniz. Projenizi tamamladıktan sonra 48 saat içerisinde tekonluk.com hesabınıza yaptığınız satışın %80’i kredi olarak geçmekte ve daha sonra Paypal hesabınızla kazandığınız parayı çekebilirsiniz.

Gördüğünüz gibi ilgilerinize göre bu siteden kendinize en uygun para kazanma yolunu seçebilirsiniz. Bu şekilde para kazanmak oldukça zevkli hale gelecek. Paraya ihtiyacınız varsa ve nereden, nasıl iş bulurum diye düşünüyorsanız; bu adres tam size göre. Bir göz atıp, denemenizi tavsiye ederiz. Siz bu işte istekliyseniz başarılı olacağınızdan eminiz. Bionluk sitesine alışkın olan kişilerin yabancı çekmeyeceği sistemde ek gelir elde etmek isteyen kişilere yeteneklerini sunma fırsatı sağlıyoruz.

Sitede farklı durum daha var. Burada sattığınız gibi satın da alabilirsiniz. Peki nasıl? Yapmanız gereken öncelikle tekonluk.com adresini ziyaret etmek.Burada ihtiyacınız olan ilanı bulup satın alabilirsiniz ve paypal hesabınızda 10 TL ödeme yaparsınız. Satın aldığınız ilanla ilgili ilanı veren kişiyle ayrıntıları konuşabileceğiniz bir site içi mesajlaşma sistemi var ve burada detayları daha da netleştirebilirsiniz.

İlanı veren kişi projeyi tamamladığında size e-posta ile haber verilir. Proje teslim edildikten sonra 48 saat içerisinde projeyle ilgili değişiklik ve düzeltme talep edebilirsiniz. Ve satın aldığınız projenin değiştirmek istediğiniz kısımlarını bildirebilirsiniz. Son olarak da teslim aldığınız projeyi site üzerinde değerlendirebilirsiniz.
İşte para kazanmak veya ihtiyaç duyduğunuz hizmetlere ulaşmak hiç de zor değil. Tek bir tıkla para kazanabilir ya da ihtiyaçlarınıza ulaşabilirsiniz. İlginizi çektiği ise sizi tekonluk.com adresine bekleriz. Yapmanız gereken bu adrese girip üye olup para kazanmaya başlamak ya da istediğiniz bir hizmeti satın almak. İşte bu kadar kolay! Deneyin, görün ve para kazanmanın zevkine varın.

freelance iş ilanları , Kurumsal Web Tasarım , Bionluk ile Benzer Yazılar:

11 Ocak 2015 Saat : 2:39
  Genel

freelance iş ilanları , Kurumsal Web Tasarım , Bionluk Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari