Gerceklerin TV’si


Günümüzde birçok video sunan web siteleri var. Ancak hepsi tivuu.com kadar özellikli değil. IPTV HOLDING www.iptvholding.com geliştirdiğiş Teknolojiler ile YAyın HAyatına devam eden www.Tivuu.com ile artık bir kanala sahip olabileceksiniz. Bu kanalda istediğiniz kadar videoları takipçileriniz veya müşterileriniz ile paylaşabileceksiniz.
Aynı zamanda bu site iken takip ettiğiniz kanalın son durumuna anın ulaşabilecek ve güncel haberlerle bilgilerinizi ikiye katlayacaksınız. Komik
Komedi’ den gastro’ ya, gastro dan aksiyona, aksiyon’ dan müziğe birçok videoya bu siteden ulaşacak ve son çıkan kliplerden filmlerden haberler alacaksınız. Çoğu büyük firma ve kanalının kanallarının bulunduğu Tivuu Medyanın sunduğu bu www.Tivuu.Com sitesinde TV’lerde ki kanalların offline videolarına anında erişim sağlayacak ve kaçırdığınız bütün video, klip, dizi ve filme anında ulaşabilecek ve takipten mahrum kalmayacaksınız. Yani artık kaçırdım diye üzülmenize gerek kalmayacak.Sağlık

Yakında herkesin sahip olacağı kanallarda milyonlarca kişi istediği videolara ulaşabiliyor. Buradaki kanallar gerçek yayın kuruluşlarına ait olduğu için videoların, filmlerin ve dizilerin ilk yayınlanacağı yerlerden biri olma özelliğini de taşıyacaktır.

Şuan 32 kanal ve 130.000 den fazla video ile hizmet vermekteyiz. Bu videoları izlemek için tek yapmanız gereken sitemiz www.tivuu.com girmektir. İster beğendiğiniz videoları izleyerek isterseniz de kanalların canlı yayın akışlarını izleyerek vakit geçirebileceğiniz bir site hazırlayarak siz internet kullanıcılarının hizmetine sunduk.

Çalışmalarımızın devam ettiği sitemizde yakında herkes bir kanal sahibi olma hakkını elde edecek.
Kanala neden sahip olunmalı?

Web sitemizde bir kanal sahibi olduğunuz takdir de takipçileriniz olan kişiler videolarınızı uzakta aramayacaklar. Kanalınızın reklamını yaptığınız zaman sizin videolarınız başka kişiler tarafından yayınlanması yerine kendiniz yayınlayacak ve size ait bir kanalda daha çok takipçi edineceksiniz. Videolar sadece sizin kendi kanalınızdan yayına sunulduğu için de takiplerinize haber gün geçtikçe yayılacak ve hayran kitleniz sürekli olarak artışa geçecektir.

Günümüzde çoğu kişi İnteraktif WebTv, MobilTv, Smart Tv veya IPTV kanal sahibi olmak istiyor ve bu kanaldan kendi yaptığı videoları sergilemek istiyor. Bizde bu kişilerin hayallerini yerine getirmek için Tivuu Medya olarak çalışmalarımızı devam ediyoruz.
Kanalınızda Reklamlarınızı ve Satış Sistemlerini ,Analiz ve Rayting seçeneklerini kendiniz kurun .
WebTv, MobilTv ile başlayıp IPTV HOLDING teknolojileri ile IPTV Yayıncısı olmaya kadar tüm hizmetlerden faydalanabilirsiniz.

Projemizdeki amaç herkesin yakında bir kanal sahibi olması yönünde olduğundan şüpheniz olmasın. Bütün bunları görmek için Tivuu.Com adresini takipte olun.

Gerceklerin TV’si ile Benzer Yazılar:

20 Şubat 2015 Saat : 12:21
  Genel

Gerceklerin TV’si Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari