Hadi İnşallah


Hadi İnşallah

Büşra Pekin ile Murat Boz’un başrollerini paylaştığı 2014 filmi olan Hadi İnşallah isminden de anlaşılacağı üzere bir komedi filmi. Romantik komedi dalında yılın sonuna yetişen filmi birçok Murat Boz hayranı aylardır bekliyordu. Sonunda vizyona giren bu film de özellikle Büşra Pekin’nin performansı mükemmel bulundu. Filmin konusu eğlenceli bir aşk hikayesi.

Büşra Pekinin canlandırdığı Pucca isimli genç yıl 4 yıl boyunca Ankara da yaşar ve kötü sonla biten bir ilişkiyi bitirerek İzmir’e ailesinin yanına döner. Bu dönüş onun için bir bulanımın başlangıcıdır. Çoğu genç kızın ayrılık sonrası yaptığı gibi kendini yemeğe verir. Haliyle baya kilo alır. Aralıksız olarak acıklı filmler izler, arabesk şarkılar dinler kısacası içine kapanmış ve acı ile yaşamaya başlamıştır. Babasının zoruyla bir iş görüşmesine gider ve olanlar olur. Pekmez ismini taktığı Murat Boz’un canlandırdığı o yakışıklı adamla karşılaşır ve olan olur. Aşk kapısını çalmıştır. Ne yapmalı etmeli onunla evlenmelidir.

Ancak bir sorun vardır, bu yarışta yalnız değildir. Pekmez’in peşinde alımlı hanımlar kuyruk gibi dolaşmakta ve Pucca yediği çikolataların vücudundaki deformasyonu ile bu savaşı kazanmaya çalışmaktadır. Bu eğlenceli Komedi dalında 2014 filmi hd izle ve 720 p izle seçenekleri ile sorunsuz olarak izleyebilirsiniz. Hd izle ve 720 p izle imkanı ile isterseniz tek parça isterseniz bölüm bölüm izleme imkanına sahipsiniz. Gülmek ve aşk heyecanını tekrar yaşamak için bu filmi kaçırmayın. Haydi İnşallah Filmi Full HD olarak izlemek için tıklayınız ; Hadi İnşallah 2014 İzle

Hadi İnşallah ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:14
  Genel

Hadi İnşallah Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari