Hobbit 3


Hobbit 3 Beş Ordunun Savaşı hd film izle, Peter Jackson’un en değerli üçlemesi Yüzüklerin Efendisinden sonra serinin devamı olan ve öncesinde yaşananları aktaran mükemmel yapım. Fantastik ve macera tutkunlarının üst üste yüzlerce kez izlediği filmlere yenisi ekleyen bir film olarak Yeni Zerlanda’da çekilmiştir. Amerika ve Yeni Zerlanda yapımınolan film 144 dakikadır. Oyuncuları ise çok değerli isimlerden oluşmaktadır. Martin Freeman, Benedict Cumberbatch, Evangeline Lilly, lUke Evans ve Ian Mc Kellen’dır. Türkçe ve altyazılı olarak sunulan full film izle Ziya Kürküt, Ali Düşenkalkar, Özden Yıldız,Gürkan Uygun, Mazlum Kiper gibi isimler tarafından seslendirilmiştir.

Senaryoyu kitaptan Fran Walsh ve Phippa Boyens çevirmiştir. Filmin aynı zamanda yönetmeli olan Peter Jacson’ı yapımcı olarak da görmekteyiz ve senaryo yazarı Fran Walsh da yapımcılığı üstlenmiştir.  Filmin diğer adı Bilbo’nun yazdığı kitap olan Hobbit Gittim ve Döndüm’dür.

Hobbit serisinin üçüncü ve son filmi olan Beş Ordunun Savaşı’nda Bilbo Baggins’in heyecan ve hayret verici yolculuğu sona erecektir. Hobbit 3 Full Hd İzle  olarak izlenebilecek film Erebor, Bilbo ve geri kalan cüceler ile hazineye kavuşmaya çalışarak geçecek. Sauron tüm kötü güçlerini toplayacak ve var olan tüm gücüyle Yalnız Dağ’a saldıracaktır. Bakalım kahramanlarımızı bu zorlu görevlerde nasıl bir yol izletecek ve cüceleri terk edip giden bu nedenle küs oldukları Elf’lerden yardım alabilecekler mi? Tek part filmlerin en kalitelilerini sitemiz aracılığı ile izleyebilirsiniz.  Hobbit 3 Beş Ordular Savaşı Full Hd İzle için tıkla ; Hobbit 3 İzle

Hobbit 3 ile Benzer Yazılar:

23 Aralık 2014 Saat : 12:31
  Genel

Hobbit 3 Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari