İnanilmaz bir haber


Edinilen bilgiye göre hadise, Seyhan ilçesine bağlı ismetpaşa Mahallesi’nde 24 Mart 2015 günü meydana geldi. Yaklaşık 5 ay evvela Mustafa ş. (25) ile Tuba ş. (19) evlendi. lakin iddiaya göre Mustafa ş., eşini ailesine göstermemeye ve şiddet uygulamaya başladı. 23 Mart 2015 günü ise öğleden sonra Mustafa ş. eşini darp edip bıçak çekerek sokağa attı. Bunun üzerine Tuba ş. annesi ve

babasıyla birlikte Denizli Polis Merkezi’ne giderek eşinden şiddet gördüğünü söyleyip şikayetçi oldu. Polis genç kadının şikayeti üzerine eşini arayıp yakaladı. Polis genç kadını can güvenliği olmaması sebebiyle şikayetini aldıktan sonra annesi ve babasının evine götürdü. Gece ise genç bayan girdiği bunalımdan çıkamayarak evde kardeşleri ve babası ile annesine \”Benim ölümümden eşim, annesi ve babası sorumludur\” diyerek evin balkonuna koşup buradan kendisini aşağı bıraktı. Bunun üzerine olay yerine gelen polis, apartmanın hemen yanındaki 1 katlı iş yerinin beton zeminine azalan genç kadını buradan alıp ambulansa verdi. sıhhat ekipleri genç kadını hastaneye götürdü fakat burada genç hanım yaşam mücadelesini kaybetti. Tuba ş.’nin cenazesi otopsi için adli tıp kurumuna kaldırıldı. Genç kadının cenazesi bugün ailesi vasıtası ile alınıp Elazığ’da toprağa verildi.

SAVCı DAYAKçı KOCAYA ek GöZALTı VERDi

Bu arada, 5 aydır eşine şiddet uyguladığı için gözaltına alınan koca Mustafa ş. genç bayan intihar edince soruşturmanın seyri değişti. Savcı genç kadının ailesi ve Mustafa ş.’nin ailesinin de dinlenmesine karar vererek zanlıya 1 gün daha gözaltında kalma kararı verdi. Bunun üzerine Denizli Polis Merkezi genç kadının ve kocasının ailesinin de ifadesini aldı. Genç kadının ailesi kızlarını 5 aydır göremediklerini, eşinin ona 5 aydır ailesiyle beraber şiddet uyguladığını ileri sürdü. Mustafa ş.’nin ailesi ise Tuba ş.’nin iddialarını kabul etmedi. Mustafa ş. bugün adliyeye sevk edildi. Savcı Mustafa ş.’nin ifadesini aldıktan sonra tutuklanması talebiyle nöbetçi mahkemeye sevk etti. Mustafa ş. çıkarıldığı mahkemece ’kişiyi hürriyetinden yoksun bırakma ve tehdit’ suçundan tutuklanarak cezaevine gönderildi.

Baba Naci Böler (55) ve Tuba ş.’nin kardeşleri, \”Bu nasıl bir insanlık, Tuba’yı 5 aydır görmedik. Sonra kocası ona bıçak çekip sokağa atmış bize sığındı. Gecede ’ölümümden eşim, kayınbabam, ve kayınvalidem sorumludur’ dedikten sonra kendini balkondan attı. Bu koca tutuklansın bu yaptıkları yanına kar kalmasın\” diye başkaldırı etmişti.

kelime sayısı: 343

İnanilmaz bir haber ile Benzer Yazılar:

25 Mart 2015 Saat : 7:34
  Genel

İnanilmaz bir haber Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari