iptv Hakkında Merak Edilenler


IPTV HAKKINDA MERAK EDİLENLER

Bu konuya Iptv nedir önce onu anlatmakla başlayalım sonrada tek tek merak ettiklerinizi cevaplayalım. Iptv ücretli kanalları izleyebileceğiniz bir platformdur. İnternetiniz ve internet bağlantılı bir televizyonunuzun olması Iptv sahibi olmanız için yeterlidir. Dilediğiniz kanalı dilediğiniz zaman izleyebileceğiniz bir platformdur kendisi.
Şimdi en çok merak edilen sorulara gelelim, sanırım ilk soru Iptv fiyatlarıyle alakalı. Iptv gerçekten çok uygun fiyatlıdır. Net fiyatları paylaştığım ‘İPTV FİRMALARI, PAKETLERİ VE FİYATLARI’ yazıma göz atarsanız, ortalama paketler ve fiyatlar hakkında detaylı bilgi sahibi olacaksınız ama gerçekten çok uygun fiyatlı olduğunu size tekrar söylemek isterim.

Yayınlarda kesilme ve donma olup olmadığıda merak ettiklerinizden. Bu seçeceğiniz firmaya bağlı aslında. Seçtiğiniz ve Iptv aldığınız firmanın internet hızının beklenileni karşılaması gerekiyor. Peki bunu nasıl öğreneceğiz derseniz ise, bunu öğrenmenin yoluı test yayınlarını denemek ve kullanıcı yorumlarını detaylı şekilde okuyarak firmalar hakkında bilgi sahibi olmaktan geçiyor.
Aynı anda farklı cihazlardan Iptv’nizi açtığınızda yayın kesilir mi? Evet tek yayın eş zamanlı farklı cihazlardan maalesef açılamıyor, yayın otomatik kesiliyor.
Aynı firmadan birden fazla test yayını alınıyor mu? Hayır alınmıyor maalesef, telefon numaranızla whatsapp üzerinden iletişime geçiyorsunuz ve sadece aynı numaraya aynı firma tarafından sadece bir seferlik test yayını veriliyor.
Test yayınları ücretli mi? Bazı firmalar bunu ücretli veriyor (ortalama 5 TL gibi bir ücret) bazı firmalarda ise test yayınları tamamen ücretsiz oluyor.
Android veya İos’tan yayınlar izlenebilir mi? Evet tabii izlenebilir.
Iptv yayını izlemek için internet hızım ne kadar olmalı? Sağlıklı bir yayın izlemek için 3 Mbit’in altında olmaması önerilir. (Bu donmadan HD bir yayın izleyebilmek için, 4K şekilde izleyebilmek için biraz daha hızlı bir internete ihtiyacınız var.)
İade etme hakkı var mı? Evet,her firmada bu geçerli olmayabilir fakat 14 gün içerisinde iade etme hakkınız bulunuyor.
Ek yayın satın alınabilir mi? Elbette ek yayın alınabilir.
Bunlar benim aklıma gelen, sizden sıkça gelen sorular. Umarım kafanızdaki soru işaretleri gitmiştir.
IPTV Önerisi : viziooniptv.com

iptv Hakkında Merak Edilenler ile Benzer Yazılar:

11 Ekim 2019 Saat : 3:43
  Genel

iptv Hakkında Merak Edilenler Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari