İstanbul Maltepe Diş Polikliniği ,  İstanbul Maltepe Diş

İstanbul Maltepe Diş Polikliniği

İstanbul Maltepe diş kliniği çeşitli diş hastalıklarını tedavi edildiği merkez olarak bilinmektedir. Bu merkez içerisinde diş çekimi, kontrol, muayene, dolgu ve implant gibi tedaviler yapılmaktadır. İstanbul Maltepe diş hastanesi diş dolgusu alanında en kaliteli malzemeleri kullanmaktadır.

Son teknoloji cihazlar kullanılarak yapılan işlemlerde sağlıklı bir diş görünümü elde edilmektedir. İstanbul Maltepe acil diş polikliniği 7/24 herkese açık bir şekilde hizmet vermektedir. Özellikle acil durum ve vakalar için hemen müdahale yapılmaktadır. Merkezimiz tüm hastalara en iyi tedaviyi sunmaktadır.

İstanbul Maltepe Diş Polikliniği Diş Çekimi

Diş polikliniği İstanbul merkezli olup bu ilde yaşayan kişilere hizmet vermektedir. Diş çekimi gerektiren durumların tamamında anında müdahale yapılmaktadır. Dişin çürümesi ve zaman içerisinde ağrı yapması da diş çekim sebepleri arasında yer almaktadır.

Diş çekimi birkaç dakika süren ağrısız işlemlerden biridir. Hasta için ilk olarak film çekimi yapılır. Ardından diş köklerinin durumu tespit edilir ve çekilecek dişe karar verilir. Çekim öncesinde diş etine anestezi uygulanır. Böylelikle çekim esnasında kişi herhangi bir acı ya da ağrı hissi yaşamaz.

İstanbul Maltepe Diş Polikliniği Diş Dolgusu

İstanbul Maltepe de bulunan diş polikliniğimiz diş dolgusu alanında en başarılı adrestir. Diş dolgusunda kullanılan malzemelerin tamamı hem sağlıklı hem de kalitelidir. Dişin kendi yapısına zarar vermeden tam uyum sağlayan bu malzeme diş ile anında kaynaşmaktadır.

Diş dolgusu çürümeleri engelleme ve olan çürüklerin tedavisinde kullanılır. Aynı zamanda dişte yaşanan kırık ya da çatlamalarda da dolgu yapılmaktadır. Dolgu tedavileri dişlerin daha estetik görünüm kazanmasına yardımcı olur. Üstelik diş yapısına uygun şekilde hazırlanan bu tedavi ile diş hassasiyeti tamamen ortadan kalkar.

İstanbul Maltepe Diş Polikliniği İmplant Tedavisi

İstanbul Maltepe diş polikliniği implant tedavisini hastaya uygun şekilde yapmaktadır. İmplant için gerekli ekipmanların tamamı hastanın istekleri doğrultusunda karşılanmaktadır. Aynı şekilde diş kemiğinin filmi çekilerek en doğru noktaya kök yerleştirilmektedir.

Diş etine yerleştirilen bu kök ile beraber diş takılmaktadır. Sağlıklı bir diş görünümü elde etmek isteyen kişiler Maltepe diş polikliniğimiz içerisinde yer alan bu tedaviden yararlanmaktadır.