JEFLEKS PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş


  • Anasayfa
  • JEFLEKS PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş


Türkiye ve dünya üzerinde en cok satışı gercekleştiren ürünlerimizden bir tanesi olarak bilinen EDPM Silikon profiller ve pres ürünleri EN 681-1 ürünü gün geçtikce daha cok satışı sergilenmektedir. Bir cok müşterilerin tercihi olan ve müşterilerimizin müşteri memnuniyetini kazanan lider bir firma olarak bilinmektedir. Günden güne daha iyi işler yaparak kalitesini koruyan bir firma olarak bilinmektedir.

Her iş için lazım olan Alüminyum Dış cephe ve pencere fitilleri DIN 7863 Son zamanlarda daha cok tercih edilen ürün arasında olmaya devam etmektedir. Ürünlerin hepsi birinci kalite olmasindan dolayi herhangi bir yan sanayi bulunmamasi dolayi, son teknoloji olarak üretilip yapilmaktadir.
Yapilan işlemler profesyonel ekip kadromuz sayesinde yapilmaktadir. Uzman kadromuz ile birlikte vermiş olduğumuz hizmetlerden dolayi Renkli Kauçuk Profiller ve pres ürünlerinde uzmanlaşmiş bulunulmaktadir. Sizlerinde en iyi silikon , pres ürünleri, ve sayamadıgımız bir cok ürünlere ihtiyaclarınız var ise eğerki sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgiler ala bilirsiniz Saygılarımızı sunuyoruz.

http://www.jefleks.com

JEFLEKS PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş ile Benzer Yazılar:

23 Kasım 2015 Saat : 11:57
  Genel

JEFLEKS PLASTİK KAUÇUK SANAYİ VE TİCARET A.Ş Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari