Kalıcı makyaj , kalıcı kaş , kaş kontur


Kalıcı makyaj, diğer adı ile permenant makeup yüzde yüz doğal ve anti-alerjik boyalar ve tek kullanımlık mikro iğnelerle cilt yüzeyini kontörleme işlemidir.Uygulamada bitki özlü tamamen doğal boyalar kullanılır. Yüz, vücut ve deri için özel tasarlanmış ürünlerdir. Antialerjiktir ve hiçbir şekilde alerji yapma problemi yoktur. Kullanılan iğneler tek kullanımlık steril iğnelerdir.

Yapılan uygulamalar uygulanacak yer ve yapılacak işlemlere göre yaklaşık 15 dakika ile 60 dakika arasında sürmektedir. Uygulandıktan sonra hemen günlük hayatınıza devam edebileceğiniz işlemlerdir.

Amaç hatlarınızı daha belirgin hale getirmek, eksik alanların tamamlanması olabilir. Sürekli makyaj yapmak istemeyen ve gün içerisinde sürekli bakımlı görünmek isteyen kadınların yoğun tercihidir.

Kalıcı makyaj özellikle yüzün pekçok noktasına farklı isimler ile uygulanmaktadır. Kıl tekniği kaş ile doğal görünümünden uzaklaşmış, seyrelmiş ve sizi güzelleştirmekten öte aynalara küstürmüş kaşlarınızla vedalaşabilirsiniz. Bu teknikle yapılan kaş kontur sizlere kalıcı kaş yollarını açacaktır.
Sizleri Ale’s Güzellik Salonu Tunalı’ya mutlaka bekliyoruz.

Leyla ERDOĞAN
www.leylaerdogan.com

Kalıcı makyaj , kalıcı kaş , kaş kontur ile Benzer Yazılar:

19 Aralık 2017 Saat : 1:42
  Genel

Kalıcı makyaj , kalıcı kaş , kaş kontur Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari