Kayıp Kız


Kayıp Kız

Kayıp kız 10 Ekim tarihinde vizyona giren anlamlı filmlerden biridir. Dram ve Gerilim türüne hizmet eden film hd izle olarak sitemiz üzerinden seyredilebilir. 2014 yapımı olan film 145 dakika sürmektedir ve yönetmen koltuğunda David Fincher bulunmaktadır. Oyunculara baktığımızda ise çok sevilen Ben Affleck başroldedir. Diğer oyuncular Missi Pyle, Neil Patric Harris, Body Holbrook gibi sevilen isimlerdir. Filmin senaryosunu Gilian Flynn kaleme almıştır. Yapımcı olarak ise Leslie Dixon ve Resse Witherspoon’u görmekteyiz.

Tek part izle filmlerden biri olan Kayıp Kız’ın konusu isminde anlaşılacağı gibi kaybolan biri üzerine yapılmıştır. Ben Affleck yani Nick Dunne’nin beşinci evlilik yıldönümlerinden az bir zaman önce eşi Amy yani Rosamund Pike’nin kaybolduğunu duyurması ile başlar. Basın organları bu olaya çok büyük bir ilgi gösterir ve poliste beraberinde seferber olur. Kayıp Kız Full hd izle filminde kayıp olan Amy bulunamaz ve Nick’in üzerinde hissettiği baskı da artar. Nick tutarsız davranır ve yalanları ile göze batmaya başlar. Bu durumda tek bir şey akla gelmektedir. Acaba eşi Amy’i Nşck tarafından öldürülmüş olabilir mi? Bu sorunun cevabını film içinde alacaksınız.

720p izle Kayıp Kız filmi bayan su gibidir ve olduğu tüm ortana uyum sağlar. Bu ifadenin ne kadar doğru olduğunu sonuna kadar hissedecek ve zeka karmaşa ve gizem arıyorsanız bu filmi izlemenizi tavsiye ederiz.

Kayıp Kız ile Benzer Yazılar:

23 Aralık 2014 Saat : 12:35
  Genel

Kayıp Kız Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari