Kayseride Yine bir tehdit


Kayseri\`de \`Nitelikli cinsel istismar, cebir tehdit ve hile kullanarak şahıs hürriyetinden yoksun bırakma, şantaj\` suçundan yargılanan üç sanığa yekün 31 sene 6 ay 15 gün hapis cezası verildi.
Son güncelleme: 19 Mart 2015 22:23 Mynet haber bugün 8.925.683 defa okundu .
Tecavüzle suçlanan liselilere şok
PaylaşTweetlePaylaşPaylaşGönder
1. Ağır Ceza Mahkemesinde görülen \`Nitelikli cinsel istismar, cebir tehdit ve hile kullanarak şahıs hürriyetinden yoksun bırakma, şantaj\` suçundan yargılanan tutuklu sanıklar N.A. (17), B.A. (17) ve i.A. (16) mahkeme salonunda hazır bulundu. Tutuklu sanıklar mahkemedeki savunmalarında \”Biz muhakkak böyle bir cinsel saldırıda bulunmadık. Bize iftira atıyor. Tahliyemizi istiyoruz\” dedi.

Mahkeme heyeti yaptığı yargılama sonucu tutuklu sanık i.A.\`ya kişi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 3 sene 1 ay 15 gün hapis cezası verirken, nitelikli cinsel saldırı suçundan da 5 yıl 10 ay hapis cezası verdi. Mahkeme heyeti başka tutuklu sanık N.A\`ve ya şahıs hürriyetinden yoksun bırakma suçundan üç sene 1 ay 15 gün hapis cezası verirken, nitelikli cinsel saldırı suçundan da 5 yıl 10 ay hapis cezası verdi. Mahkeme heyeti B.A.\`veya kişi hürriyetinden yoksun bırakma suçundan 4 yıl 2 ay, nitelikli cinsel saldırı suçundan da 9 sene 5 ay on gün hapis cezası verdi.

hadise, Temmuz 2013 tarihinde Kayseri\`ye bağlı Bünyan ilçesinde gerçekleşti. Tutuklu sanıklar N.A., i.A. ve B.A. mağdure S.Y.\`yi sigara içerken kameraya çekti. Daha sonra tutuklu sanıklar görüntüyü \`ailene gösteririz\` diyerek mağdure S.Y. ile aniden aşırı defa cinsel ilişkiye girdi.

Kayseride Yine bir tehdit ile Benzer Yazılar:

20 Mart 2015 Saat : 1:56
  Genel

Kayseride Yine bir tehdit Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari