Kendin yap


Kendin Yap

Kendin yap ve DIY projelerinin çoğunlukla paylaşıldığı muhteşem bir hobi platformu ile karşı karşıyayız. Üyelik gerektirmeyen ve tamamen ücretsiz olan bu müthiş hobi sitesine sizde mutlaka uğramalısınız. Öncelikle makalepark.com hobi sitesinde neler var inceleyelim. İlk olarak karşımıza ahşap işleri kategorisi çıkıyor. Bu bölümde birbirinden güzel ahşap çalışmalarını resimli anlatım ve anlatımlı videolarıyla birlikte bulabiliyorsunuz. Bununla birlikte sitede yer alan aksesuar bölümünde ise ev yada araba için yapılan aksesuar çalışmalarının anlatımlarına ulaşabilirsiniz. Evden para kazanmak için çeşitli derslerin verildiği ve öğretilerin bulunduğu makalepark.com hobi sitesinde yerinizi sizde hemen alın. Kolay yapılan birçok çalışmaya anında ulaşabilirsiniz ve hemen öğrenmek için anlatımlı resimlerle birlikte anlatımlı videolardan yararlanabilirsiniz.

Kendin yap projelerinin yayınlandığı hobi merkezli site makalepark.com sayesinde kendinize yeni hobiler edinebilirsiniz. Kategorileri karıştırmaya devam ediyoruz. Karşımıza amigurumi yani örgü oyuncak sanatı ile ilgili çalışmalar çıkıyor. Bu bölümde son zamanlarda meşhur olan amigurumi örgü çalışmaları detaylı bir şekilde anlatımlı olarak paylaşılmakta… bu bölüme girdiğinizde eğer örgü oyuncak meraklısıysanız bol miktarda örnek çalışma ve anlatımları detaylı bir şekilde paylaşılmış. Aynı zamanda hobi platformunda en güzel etkinliklerinden biri sayılan origami yani kağıt katlama sanatından da bahsediliyor. Bu bölümde origami kağıt katlama çalışmalarını detaylarıyla birlikte örneklerine ulaşabilir ve nasıl yapıldığını kolaylıkla öğrenebileceğiniz derslere katılabilirsiniz.

Hobi sitesi makalepark.com etkinlik bakımından birçok hobi sitesinden daha fazla içeriğe sahip ve her gün kendisini yenileyen bir arayüze de sahip. Göz yormayan teması sayesinde makalepark.com üzerinde geçireceğiniz zamanın nasıl bir anda geçtiğini anlayamayacaksınız bile… makalepark.com hobi diyarında çocuklar içinde birçok çalışma bulunmaktadır. Okul öncesi çocuklar için eğitici programların yanı sıra, evde kolay oyuncak yapımı, balondan şekil yapma ve balondan yapılan çalışmalara da yer veriliyor. Yapılışını anlatan birçok çalışma olduğu gibi büyükler için minyatür çalışmalarında nasıl yapıldığını anlatan dersler mevcut. Minyatür sanatıyla uğraşıyorsanız bu site tam size göre… aynı zamanda maket çalışmaları ve maket işleri bölümünde en güzel maket şablonlarına da ulaşabilirsiniz. Site de neredeyse yok yok… fimo hamurundan yapılan çalışmaları gördüğünüzde ise şok olacaksınız. Mutlaka bu hobi sitesine uğramanız gerekiyor.

Kendin yap ile Benzer Yazılar:

11 Ekim 2015 Saat : 8:04
  Genel

Kendin yap Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari