Kurtlar


Kurtlar Wolves 2014

İsminden de anlaşılacağı üzere bir kurt adamı konu alan filmde gerilim ve aksiyon hiç eksik olmuyor. Kurt adama dönüştükten sonra ailesini öldürdüğü iddaa edilen küçük bir çocuğun hikayesini anlatan filmde, ailesini aslında neyin öldürdüğünü bulmak ve üzerine atılan iftiradan kurtulmak için genç adamın arayış hikayesi, kurt adamlarla dolu bir yere kadar uzanıyor. Kurt adamların hakikaten var olup olmadıklarını bilmesek de, bu dönüşen yaratıklar arasında en masum olanları gibi gözüküyorlar.

Zira benzerinin dünya üzerinde yaşıyor olması sanırım bu tür düşünmemize neden oluyor. Bu ilgi çekici ve sürükleyici filmi tek parça olarak full izle, hd film izle kurtlar Wolves 2014 olarak izleyebilirsiniz. Seyircisinin büyük takdirini toplayan filmin yönetmen koltuğunda David Hayter oturuyor. Filmin başlıca oyuncu kadrosunda ise, Lucas Till, Jason Momoa, Stephen McHattie, Miriam Mcdonald, Mrritt Patterson yer alıyor. 2014 yılı Amerikan yapımı filmde korku ve aksiyon eksik olmuyor. Full izle ve hd film izle seçenekleri ile kesintisiz olarak izleyebileceğiniz Kurtlar Wolves 2014 filminin etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız.

Sizde korkunç karakterlerle dolu filmleri izlemekten zevk alıyorsanız, bu film çok hoşunuza gidecek. Yılın son filmlerinden olan bu muhteşem filmi hd film izle kalitesi ile mutlaka izleyin. Ünlü oyunların etkileyici performanslarına şahit olacağınız Kurtlar Wolves 2014 filminin uzun süre etkisinden kurtulamayacaksınız. Kurtlar – Wolves 2014 Filmi Full Hd Tek Parça olarak izlemek için tıklayınız ; Kurtlar Filmi İzle

Kurtlar ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:18
  Genel

Kurtlar Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari