Lotus Dent İstanbul Maltepe Diş Kliniği


İstanbul Maltepe Diş Kliniği ailesinin temsilcileri olarak en temel felsefemiz, hasta haklarını ve memnuniyetini ön planda tutarak, dürüstlük kurallarına bağlı kalarak en mükemmel kalitede hizmeti en kısa sürede vermektir.

Uzman kadromuzun uzmanlığı ve tecrübesi ise bu ilke ışığında bizleri bir arada tutarak büyüyen bir aile olmamıza yardımcı olmaktadır.

Amacımız

Önümüzdeki yıllarda İstanbul ve diğer Türk illeri için planlanan ek hastane ve polikliniklerle ağız ve diş sağlığı alanında yüksek kaliteli bir diş hekimliği hizmet zinciri kurma hedefimiz doğrultusunda çaba göstermeye devam edeceğiz.

Hedeflerimiz

Yurtiçi ve yurtdışından gelen hastalarımıza İstanbul Maltepe Diş Kliniği ailesinin üyeleri olarak hizmet vermekten gurur duyuyoruz. Diş hekimliği hizmetlerimizi ve bilgili ekibimizi incelemek için hemen bizimle iletişime geçin!

Neden İstanbul Maltepe Diş Kliniğini Seçmelisiniz?

İstanbul Maltepe Diş Kliniği, diş bakımı için Türkiye’ye uçan kişilere mümkün olan en iyi diş tedavisini mümkün olan en iyi fiyata almalarına yardımcı olma konusunda yılların uzmanlığına sahiptir.

İster çapraşık dişleri düzeltmek ister bir diş boşluğunu doldurmak ister gülüş hattınızın görünümünü iyileştirmek veya eksik dişleri değiştirmek isteyin, doğru diş ekibi, teknoloji ve ekipmanla kısa sürede ne kadar çok şey yapılabileceği dikkat çekicidir.

Tüm diş ihtiyaçlarınızda size yardımcı olabiliriz. Diğer diş hizmetlerimiz arasında; diş implantları, kronlar, kaplamalar, kanal tedavisi, gülüş tasarımı, kozmetik diş hekimliği ve diş dolgusu bulunmaktadır.

Hizmetlerimiz:

  • Diş Kaplamaları: Diş kaplamaları, gülüş hatlarında tam bir restorasyon veya gülüş makyajı isteyen kişiler için en popüler kozmetik diş hekimliği alternatifleri arasındadır.
  • Zirkonyum-Kronlar: Zirkonyum kuronlar son zamanlarda en popüler ve en çok tavsiye edilen diş kuronlarından biri haline gelmiştir. Zirkonyum, estetik açıdan hoş yapay dişler arayanlar tarafından tercih edilmektedir.
  • Porselen-Kahverengiler: Tam porselen kaplama, kırılmış, koruyucu işlevini kaybetmiş veya başka bir şekilde amaçlanan işlevini yerine getiremeyen dişlerin yerine kullanılan, tamamen porselenden yapılmış bir diş protezidir.
  • Diş-İmplantları: Diş implantlar titanyum, zirkonya ve seramik gibi çeşitli malzemelerden yapılır.
  • Kozmetik-Diş Hekimliği: Kozmetik diş hekimliğinin ana hedefi, kozmetik açıdan sorunlu dişleri restore etmek için basit ama etkili diş tedavisi prosedürlerini kullanmaktır.
  • Diş Beyazlatma: Gülüşünüzü güzelleştirmenin en kolay ve en az maliyetli yöntemlerinden biri dişlerinizi beyazlatmaktır.
  • Kanal Tedavisi: Ağzınızda herhangi bir rahatsızlık veya iltihaplanma var mı? Diş çürüğünden çok daha ciddi bir sorunla karşı karşıya olabilirsiniz. Dişinizin kanal tedavisi ile tedavi edilmesi gerekebilir.