ödev sor, ödev ekle, ödev


Herkesin kimi zaman tattığı bir bıkkınlık anı vardır okul yaşamında. Aynı anda birkaç öğretmen ödev vermiştir. Üstüne üstlük istekte hiç bulunmaz. Tam da o an, bir an önce yetiştirilmesi gerekenle ilgili yardım aranır. İnterneti olan ve doğru şekilde bunu kullanabilen ise çoktan aradığı desteği bulmuştur: Ödev Sor.

Ödev ekle özelliği de bulunan sitede biyoloji, coğrafya, fizik, İngilizce, kimya, matematik, tarih, trafik, Türkçe gibi farklı derslere ait birçok ipucu dolu. Ödev konularıyla ilgili soru ve yanıtlar dışında, daha basite indirgenmiş soru ve yanıtları bulmakta Ödev Sor ile mümkün. Bu başarılı kaynak, sınavlar öncesinde de bakılası; çünkü konularla ilgili yanıtlar oldukça açık ve anlaşılır. Sınav çalışırken, sorumlu olunan konulara bakılması, büyük olasılık öğrencinin daha başarılı bir sınav vermesinde etkili olabilecektir.

Site, soru sorup soruları yanıtlayarak puan kazanılabiliyor ayrıca. Sahip olunan puanlara göre site kullanımıyla ilgili yetkilerde de genişleme söz konusu. Hatta öyle ki, en üst seviyedeki üyeliğe sahip olanlar, soru ve yanıtları düzenleyebilme hakkına sahip. Bu puanlama sistemiyle, her üyenin daha verimli ve daha istekli olması amaçlanmış olsa gerek; çünkü sitedeki bilgi hareketliliği oldukça yüksek seviyede. www.odevsor.org

ödev sor, ödev ekle, ödev ile Benzer Yazılar:

2 Ocak 2015 Saat : 7:17
  Genel

ödev sor, ödev ekle, ödev Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari