online batak, ücretsiz batak oyna, çanak batak oyna


  • Anasayfa
  • online batak, ücretsiz batak oyna, çanak batak oyna

Ücretsiz Çanak Batak Oyna!

Arkadaşlarınızla veya ailenizle güzel bir kart oyunu mu oynamak istiyorsunuz? Matgame firması ücretsiz Çanak Batak oyna ile tutkunu olduğunuz Batak oyununu yeni özellikleri ile sizlerle buluşturuyor.

Çanak Batak oyunu Matgame tarafından geliştirilmiş bir kart oyunudur. Bildiğimiz Batak oyununun online ortamda geliştirilmiş hali olan Çanak Batak,  yeni özellikleri ile kart oyunlarını sevenlerin yeni tutkusu haline geldi.

Son teknolojiyi yansıtan öğeler ile geliştirilen Batak oyunu Çanak Batak adı ile birçok yeni özelliğe sahiptir. 3D grafikler ve animasyonlar ile güçlendirilen Batak oyunu gerçekçi yapısı, kullanımı kolaylaştırılmış ara yüzü ve arttırılmış rekabet ortamı ile kart oyunu sevenleri memnun ediyor.

Üstelik Tamamen Ücretsiz!

Online Batak, ücretsiz Batak oyna ve Çanak Batak oyna şeklinde kart oyunu sevenlerin beğenisine sunulan Çanak Batak tamamen ücretsizdir. iOS, IPhone, iPad ve iPad touch ile uyumlu olan Çanak Batak, dilediğiniz her an bulunduğunuz internet bağlantılı her ortamda kesintisiz Batak oyununu oynayabilmenizi sağlıyor.

Sosyal Ağlardan Kopmayın, Yeni Arkadaşlar Edinin!

Facebook üzerinden de oynayabileceğiniz Çanak Batak ile artık sosyal ağlarınızdan ve günlük işlerinizden kopmanıza gerek kalmayacak. Hatta facebook üzerinden oynanabiliyor olması size yeni arkadaşlar edinmenize olanak sağlayacaktır. Oyuna getirilen sohbet özelliği ile hem Çanak Batak oynayabilir hem de arkadaşlarınız sanki yanınızdaymış gibi sohbet edebilirsiniz.

Rekabet Artırıldı!

Rekabet ve strateji üzerine kurulu olan Batak oyunu, Çanak Batak ile rekabet seviyesini yükseltti. Haftalık ve aylık liderlik panoları oyunda strateji geliştirmek isteyenlerin yeni yardımcısı olacak. Bu tablolar ile hem kendinizin hem de rakiplerinizin seviyelerini görebilir, stratejiler geliştirebilir ve rekabeti doyasıya yaşayabilirsiniz.

Çarkıfeleği Döndürmeyi ve Hediyeleri Kapmayı Unutma!

Çanak Batak kart oyununun bir diğer özelliği de “Çarkıfelek”. Çarkıfeleği çevirerek, “Hediyeni Al”, “Büyük Ödül” ve “İzle Kazan” özellikleri ile günlük ve haftalık fişler kazanabilir böylece fiş miktarınızı arttırabilirsiniz.

12 Farklı Oda veya Özel Masa’da Oyununu Oyna!

Giriş potu miktarınıza göre belirlenecek 12 farklı masa seçeneğinde Çanak Batak oynayabiliyorsunuz. Sadece arkadaşlarınızda Çanak Batak oynamak istiyorsanız “Özel Masa” seçeneğini kullanabilirsiniz.

Türkiye’nin en çok oynanan online batak oyunu Çanak Batak!

Hemen Ücretsiz Batak oyunu İndir! Çanak Batak oyna!

apps.apple.com/tr/app/çanak-batak/id1469869419?l=tr

 

online batak, ücretsiz batak oyna, çanak batak oyna ile Benzer Yazılar:

26 Mayıs 2020 Saat : 3:54
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari