Osmaniye Parke , Osmaniye Parke Taşı , Öncüler Parke


  • Anasayfa
  • Osmaniye Parke , Osmaniye Parke Taşı , Öncüler Parke

ÖNCÜLER PARKE

1970 yılından bu yana kalite anlayışımızdan ödün vermeden Öncüler Tuğla markası ile inşaat sektörüne ürün ve hizmet sunuyoruz. 2013 Yılından itibaren de Beton Yapı Elemanları imalatına da başlamış bulunmaktayız. Bugün tüm çalışanlarımız, tedarikçilerimiz ve paydaşlarımızla büyük bir aileyiz. Şüphesiz ticaret rekabet demektir. Dünya küreselleştikçe rekabet koşulları zorlaşmaktadır. Bu koşulların üstesinden gelebilmek ve rakiplerinden bir adım öne çıkmanın yolu, en iyiyi en kaliteli şekilde üretmekten geçer. Üretmek yetmez, satabilmek için marka olmak bir fark yaratmak zorunludur.

Ama hepsinden önemlisi, Osmaniye Parke Taşı insana çevreye değer vererek, gelecek nesilleri düşünerek üretmektir. İşte, Öncüler Parkeyi bugün sektörün en iyi markalarından birisi haline getiren anlayışta budur. Bugün Öncüler Parke, insan ve çevre odaklı üretim anlayışı ile tüm çalışan ve paydaşları ile büyük bir ailedir. Osmaniye Parke Çalışanlarımızın mutluluğu kurum kültürümüzün temelini oluşturur. Sürekli gelişim ve eğitim ile insan için en iyisini üretmeye çalışırız. Bugün kesintisiz üretim yapabilen teknolojik altyapısıyla, standartların ötesine geçmiş bir işletme olabildiysek, bunda uzman, işini iyi yapan ve kurumsal değerlerimize sahip çıkan ekibimizin ve bize güvenen paydaşlarımızın payı büyüktür.

Tıpkı bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada, sektörün ihtiyaçları doğrultusunda, kazandığımız ivmeyi daha da arttırarak, en iyi olmaya devam edeceğiz. En iyi olmak için çıktığımız bu yolda; kalite ve hizmet hedefiyle Öncüler parke’ yi daima ileriye taşıyan herkese en içten teşekkürlerimizi sunarız.

Telefon: 0 328 826 01 67 – 68
Adres: ADANA YOLU ÜZERİ AKYAR KÖYÜ HASTANE MEVKİİ NO:14/2 MERKEZ/OSMANİYE

onculerparke.com

Osmaniye Parke , Osmaniye Parke Taşı , Öncüler Parke ile Benzer Yazılar:

22 Nisan 2020 Saat : 5:53
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari