Pos Sistemi , Adisyon programı , Restaurant programı


  • Anasayfa
  • Pos Sistemi , Adisyon programı , Restaurant programı

Restoran, Cafe ve Bar Yönetimi Programı

Firmamızın sunmuş olduğu restaurant programı sayesinde artık siparişleri kağıtlara yazmalar, masalara fatura bırakmalar, kasaya bağırıp sipariş vermeler son buluyor. Sizler de kurumsal bir işletme olmak istiyorsanız ixirPOS Restaurant Yönetim Programımızı edinerek bu amacınıza bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Masaları birleştirme, bölümlere ayırma gibi ekstra özelliklere sahip olan ixirPOS Restaurant Yönetim Programımız sadece restoranlarda değil aynı zamanda kafelerde de başarılı bir şekilde kullanılabilmektedir.

Mobil Uygulama

Adisyon programı olarak da kullanılabilen ixirPOS Restaurant Yönetim Programımız mobil uygulamaya da sahiptir. Bu sayede garsonlar da ellerindeki akıllı telefonlar ile bu uygulamayı rahatlıkla kullanabileceklerdir. Bu da işlerin daha hızlı bir şekilde yürümesini sağlayacaktır.

Ayrıca pos sistemi ile de uyumlu olan bu program sizlere gün sonunda cironuzu da hesap etmektedir. Böylelikle tek tek hesap yapmanıza ve gün sonu yorgunluğunuzu artırmanıza gerek kalmayacaktır.

Sizler de teknolojinin bu nimetlerinden faydalanmak ve kurumsal işletme olmak istiyorsanız firmamızın Restaurant Yönetim Programı hizmetinden bir an evvel faydalanmanızı sizlere tavsiye ederiz. Üstelik oldukça cüzi bir miktar ödeme yaparak bunu gerçekleştirebileceğinizi de belirtmek isteriz.

www.ixirpos.com

Pos Sistemi , Adisyon programı , Restaurant programı ile Benzer Yazılar:

3 Mart 2018 Saat : 11:43
  Genel

Pos Sistemi , Adisyon programı , Restaurant programı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari