Ps3 Tamiri , Playstation Tamiri , Playstation Servisi


  • Anasayfa
  • Ps3 Tamiri , Playstation Tamiri , Playstation Servisi

PLAYSTATİON TAMİRİ

Oyun severler ps3 Tamiri ile sürdürdükleri oyun zevkine playstation ile kaldıkları yerden devam etme şansına sahip oluyorlar. Dünya devi Sony tarafından piyasaya sürülen son oyun konsolu playstation oyun tutkunları muhteşem bir oyun dünyasının kapılarını aralama şansı veriyor. Ancak zaman zaman her elektronik cihazda olduğu gibi playstation oyun konsollarında da bazı arızalar oyun severlerin canını sıkabilmektedir. Ancak bunun için üzülmenize gerek yok. Servisimiz vermiş olduğu playstation tamiri hizmetiyle oyun konsolunuzdaki arızanın hızlı bir şekilde giderilmesini sağlayarak oyun maceranıza kaldığınız yerden devam etme fırsatını size sunmaktadır.

Playstation Mavi Işık Hatası

playstation’ün hayatımıza girmesiyle oyun anlayışı da çok farklı bir boyuta taşınmış oldu. Çok daha gerçekçi grafikler ve sıra dışı kurgularla oyunlar çok daha eğlenceli ve heyecanlı bir hale büründü. Ancak bazı sorunlar var ki çok fazla playstation’de karşımıza çıkmakta. Bu sorunların başında kuşkusuz mavi ışık hatası gelmektedir. Bu hata üretimden kaynaklı olabileceği gibi hdmi girişindeki veya anakarttaki sorundan da kaynaklanabilmektedir. Eğer bu hataya sahip bir konsolunuz varsa servisimizden playstation mavi ışık hatası tamiri ile ilgili destek alabilirsiniz. Yüksek bir tamir oranıyla hizmet veren servisimiz sorununuzu hızlı bir şekilde çözüme kavuşturacaktır.

Playstation Lens Tamiri

playstation’lerde sık karşılaşılan sorunlardan biri de lenslerde meydana gelen arızalardır. Oyun CD’sini konsolunuza taktınız ve CD dönmeye başladı ancak ekrana oyun görüntüsü gelmiyorsa lensinizde bir arıza meydana gelmiş olabilir. Bunun için öncelikle farklı bir CD ile konsolunuzu çalıştırmanızı öneriyoruz. Çünkü bazen CD’de meydana gelen çizikler bu gibi arızalara neden olabilmektedir. Sorun hala devam ediyorsa servisimize başvurarak Playstation Servisi yaptırabilirsiniz. Lensler müdahale edilemeyecek kadar hassas parçalar olduğu için bu parçaların değişimi yapılarak tamir işlemi gerçekleştirilebilmektedir.

Garantili Playstation Tamiri

Servisimizde gerçekleştirilen tamir işlemi garantili bir şekilde olmaktadır. Böylece değişimi yapılan parçalar veya tamir edilen parçalar 1 yıl boyunca servisimizin garantisi altında olmaktadır. Böylece 1 yıl boyunca yaşayabileceğiniz sorunlarda servisimiz ücretsiz bir şekilde sorunu gidererek oyun zevkinize kaldığınız yerden devam etmenizi sağlamaktadır.

www.ixirplaystation.com

Ps3 Tamiri , Playstation Tamiri , Playstation Servisi ile Benzer Yazılar:

22 Mart 2017 Saat : 2:36
  Genel

Ps3 Tamiri , Playstation Tamiri , Playstation Servisi Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari