Rusyadan son dakika haberler, Moskova haberler, Rusyadaki Türk iş dünyası


  • Anasayfa
  • Rusyadan son dakika haberler, Moskova haberler, Rusyadaki Türk iş dünyası


Türkiye ve Rusya ilişkilerinin gün geçtikçe artması ile son zamanlarda en cok okunan haber bültenleri arasında Rusyadan son dakika haberler yer almaya başladı. GazetemRu bütün güncel haberleri kesintisiz bir şekilde yayınlayarak okuyucularına ve takipçilerini en iyi bir şekilde bilgilendirmektedirler. Moskova merkezli gazetenin internet sayfası en doğru haber kaynaklarından haberi ilk ağızdan sizlere kesintisiz bir şekilde paylaşmakta.

Aynı zamanda Rusya’nın ilk Türkçe gazetesini basılı olarak 11 yıldır çıkaran gazetenin sayfasında Moskova haberler en güncel şekilde yayınlanmakta. Türk – Rus Editörlerden oluşan çalışma ekibi ile dünya üzerindeki Rusya ve Türkiye’yi ilgilendiren bütün haberleri yayınlamakta. Sitede bir birinden farklı bir çok haber kategorileri bulunmakta. Özellikle Rusya’da il yapan başarılı iş adamlarının hayat hikayeleri gerçekten okumaya değer tecrübeler barındırıyor.

Herkesin bildiği gibi internet haberleri gün geçtikçe arıtmaktadır. Yalnız doğru haber kaynaklarını vermeyip insanları yanliş bilgilendiren bir cok yerler mevcuttur. GazetemRU ise günü birlik bir şekilde takip ederek Rusyadaki Türk iş dünyası hakkındada haberleri sunmakta. Ayrıca Rusya’da evlilik, Rusya’da iş kurma, Rusya’ya nasıl gidilir gibi konularda köşe yazısı yazan Türk-Rus avukatın yazdıkları ilginizi çekecektir.

Rusya’da en çok okunan haber portalı olan site kesintisiz ve ücretsiz bir haber akışı sunuyor. Rusya ile ilgisi olan herkese tavsiye ederim.

www.gazetem.ru

Rusyadan son dakika haberler, Moskova haberler, Rusyadaki Türk iş dünyası ile Benzer Yazılar:

13 Nisan 2017 Saat : 11:17
  Genel

Rusyadan son dakika haberler, Moskova haberler, Rusyadaki Türk iş dünyası Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari