Sakarya Diş Kliniği , Neden Sakarya Diş Kliniği , Sakarya Diş Kliniğinde


Sakarya Diş Kliniği olarak konforlu bir ortam ve güler yüzlü bir hizmet sunarken, en yeni teknikleri ve son teknoloji ürünü ekipmanları kullanıyoruz.

Hastalarımıza hizmet ve bakım verirken felsefemiz, 21. yüzyılın hem bilimsel hem de insani müdahaleleri üzerine kurulmuştur. Deneyimimiz ve güvenilirliğimiz bunun kanıtıdır.

Sakarya Diş Kliniğinin öncelikli misyonu, daha iyi sonuçlar elde etmek ve hastalarımızın işlem sonrası konforunu artırmak için en yeni teknolojiler ile hizmet vermekteyiz.

Deneyimli Uzman Diş Hekimleri

Dijital yüksek teknoloji diş hekimliğini deneyimli ve son derece uzman diş hekimleriyle harmanlıyoruz. Sloganımız; “dokuyu koruruz”, hiçbir tedavimizi aceleye getirmeyiz ve bizim için hastalarımızın konforu her şeyden önemlidir.

Sakarya Diş Kliniğinde hastalarımızın bizimle diş tedavileri sırasında ve sonrasında rahat olmalarını sağlamaktayız.

Diş merkezimizde ileri diş hekimliği, kozmetik ve implant diş hekimliği, diş beyazlatma, diş kronları ve kaplamaları içerir.

Yenilikçi diş teknolojisini ve ağrısız sedasyon bakımını kullanıyoruz.

Neden Sakarya Diş Kliniği?

En güncel ekipmanları kullanıyoruz ve kriterlerimizi karşılayan standartlara sahip laboratuvarlarımız var. Diş yapınızı korurken sağlıklı, kaliteli, uzun ömürlü, estetik bakımından iyi sonuç elde etmek için maliyeti düşünmeden en iyi hizmeti vermek asıl hedefimizdir.

Diş hekimliğindeki en önemli etkenlerden biri de tedavinin tutarlı olması ve bütünlüğünün sağlanmasıdır. Tedaviden sonra, bireysel bir hasta temsilcisi destek için her zaman yanınızda olacaktır.

Dentofobisi (diş hekimi korkusu) olan hastalar için hassas bir ekibimiz var.

Kliniğimizde markadan bağımsız ve tarafsız tedaviler sunuyoruz. Objektif yaklaşımımız sayesinde hastalarımız ekonomik ve verimli bir tedavi deneyimi yaşıyor.

Tüm ihtiyaçlarınız için kapsamlı, kaliteli ve uygun fiyatlı diş tedavilerini tek çatı altında toplayan bir diş kliniğiz.

Hizmetlerimiz:

  • Diş Kaplama Tedavisi
  • Kanal Tedavisi
  • Zirkonyum-Kronlar
  • Diş Beyazlatma Tedavisi
  • Porselen-Kahverengiler
  • Diş-İmplantları Tedavisi
  • Kozmetik-Diş Hekimliği

Polikliniğimizde uzman diş hekimlerimiz, asistanlarımız ve yardımcı personelimiz ile konforunuzu koruyarak size en keyifli sonucu sunmaya kendimizi adadık. Amacımız size tatmin edici, stressiz, sakin bir diş tedavisi deneyimi sunmak ve her zaman “gülümsemek için bir neden” vermektir.

Güzel bir gülümsemeye sadece bir adım uzaktasınız!