Sakarya Diş Polikliniği , Diş polikliniği Sakarya

Sakarya Diş Polikliniği

Sakarya diş polikliniği ağız ve diş sağlığı alanında en başarılı adreslerden biridir. İçerisinde farklı tedaviler bulunmaktadır. Dolgu yaptırmak isteyen kişiler için ilk muayene sonrasında tedavi planı çıkarılır. Bunun için çürüme başlayan dişler tespit edilir ve hasarlı olan bölgelere diş dolgusu uygulanır.

Sakarya diş hastanesi en başarılı doktorlar tarafından tedavi sunmaktadır. Sakarya acil diş polikliniği içerisinde acil müdahale gerektiren tedaviler yapılmaktadır. Sakarya diş polikliniği dolgu, implant, diş çekimi ve tüm diş hastalıkları konusunda profesyonel hizmet vermektedir.

Sakarya Diş Polikliniği İmplant Tedavisi

Diş çürümesinin ileri seviyesinde diş kaybı yaşanmaktadır. Aynı şekilde dişe alınan darbe ya da köklerin erimesi ile beraber diş kaybı görülmektedir. Ağız içerisinde yaşanılan bu boşluk durumu hem konuşma hem de yeme bozuklukları oluşturmaktadır. Diş polikliniği Sakarya içerisinde yapılan implant tedavisi ile sağlıklı bir dişe sahip olmak mümkün.

Ağız ve diş yapısına uygun implant hazırlanmaktadır. Ardından çene kemiğine yerleştirilen kök üzerine bu diş yapıştırılır. En sağlıklı diş tedavilerinden biri olan implant tedavisi uzman hekimler tarafından özenle yapılmaktadır.

Sakarya Diş Polikliniği Diş Çekme İşlemleri

Sakarya diş polikliniği diş çekme işlemleri yapmaktadır. Diş ağrısı yaşayan kişilerde ileri seviye çürük tespit edilmektedir. Kurtarılamayacak durumda olan dişler ağızda ağrıya neden olur. Bu nedenle çekilmesi gerekir. Diş çekme işlemleri oldukça kısa süren ve ağrısız tedavi yöntemlerinden biridir.

Diş çekme işlemi sonunda kişi ağrı hissinden kurtulmaktadır. Aynı şekilde dişlerinde estetik bir görünüm isteyen kişiler için gülüş estetiği uygulamaları yapılmaktadır. Bu tedavi için ilk olarak ağız içerisinde olan dişlerin çekilmesi gerekir. Polikliniğimiz içerisinde bu diş çekme işlemleri yapılır.

Sakarya Diş Polikliniği Diş Hastalıkları Tedavisi

Diş hastalıkları kişilerin hayat kalitesini düşürmektedir. Aynı şekilde ağrıyan dişler yemek yemede zorluk yaşatmaktadır. Ağız ve diş sağlığına önem veren kişiler en az 6 ayda 1 kontrole gitmektedir. Polikliniğimiz içerisinde diş hastalıklarına karşı ön muayene yapılmaktadır.

 

Dişlerin filminin çekilmesi herhangi bir hasar tespitini de açığa çıkartmaktadır. Tüm uygulamalar uzman hekimler tarafından yapılır. Hastanemiz 7/24 faaliyet göstermeye devam etmektedir.