Salak ile Avanak


Salak ile Avanak 2

Komedi dünyasının vazgeçilmez iki ismi Jim Carrey ve Jeff Daniels Salak ve Avanak filminin 2014 filmi Salak ile Avanak 2 ile tekrar beyaz perdede sizi güldürmeye geliyor. Full izle Salak ve Avanak 2 ulaşmanız çok kolay olacak. Akıl hastanesinde gözetim altında tutulan Harry ve Lloyd yine bir maceraya atılmak için akıl hastanesinden firar ediyorlar. Harry’nin bir kızı olduğunu öğrenmelerinin ardından bu kızı aramaya başlarlar. Asıl amaçları ise harry’nin bir böbrek problemi olması ve bu kıza bir an önce ulaşması gerekmektedir.

Bu arada Lloyd’nin hali de hiç parlak değildir. Zira Mary tarafından red edilmiştir. Yataklara düşen Lloyd bu halinden kurtulup arkadaşına yardım etmeye karar verir. Çok farklı bir araçla yolculuğa çıkan bu komik ikilinin uzun bir yolculuktan sonra hiç olmayacak bir yere yolları düşer. Geldikleri yerdeki insanların hepsi inanılmaz zekidir ve burası zekanın zirvesi olarak görülmektedir. Rahat duramayan bu ikili yine ortalığı birbirine katıp, sizi gülmekten öldürecek sahneler izleminizi sağlayacak. Bu komedi dehalarının 2014 filmi sizi çok güldürecek.

Full izle ve hd film izle Salak ve Avanak 2 filmini sorunsuz izleyebilirsiniz. Jim Carrey denilince akla güldürmek, eğlenceli vakit geçirmek gibi bir çok fikir geliyor bu eğlenceye dahil olmak için full izle ve hd film izle salak ve avanak 2 tek parça olarak ulaşabilirsiniz. Salak ile Avanak 2014 Filmini İzlemek için tıklayınız ; Salak ile Avanak İzle

Salak ile Avanak ile Benzer Yazılar:

21 Aralık 2014 Saat : 11:17
  Genel

Salak ile Avanak Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari