sms onay , mobil onay , cep onay

Türkiye’ nin En Gelişmiş Mobil Onay Sistemi

Uygulamalar üzerinden SMS ile onay alma sistemidir.  Telegram, Facebook, İnstagram, Gmail, Youtube, Twitter ve diğer siteler ve uygulamalar üzerinden mobil onay yapmanızı sağlıyor.

Türkiye’nin en gelişmiş ve en uygun ücret de hizmet sağlayan SMS onay mobil sitemize hala üye olmadınız mı? 60′ dan fazla ülkede SMS onayı hizmeti veren sistemimizden faydalanmak için kayıt olmalısınız.

Kullanımı kolay, anlaşılabilir işlevi ile paneller için SMS onay kodunuz bir tıkla karşınızda olacaktır. Kısacası aklınıza gelebilecek tüm uygulamalar ve siteler üzerinden kolayca SMS onayı alabilirsiniz.

Mobil SMS Onay Hizmetimiz

Mobil onay almak çok basit bir işlemdir. Sistemimize kayıt olduktan sonra dakikalar içerisinde doğrulama kodunuzu alabilirsiniz. SMS onay sistemimiz ile sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz. Tek kullanımlık numaralar ile tüm işlemlerinizi halledebilirsiniz.

İndirimli fiyatlarımız ile numara onay sistemimizden faydalanmak için daha neyi bekliyorsunuz? Tüm işlemlerinizi 3D secure güven altına alıyoruz. Aynı zamanda sizlere 7/24 canlı destek hattı sunuyoruz.

SMS Onay Neden Kullanılmalı?

SMS onay ile internette kişisel numaralarınızı paylaşmadan güvenilir bir şekilde uygulamaları kullanmanızı sağlar. Örneğin; internette bir siteye üye olmak istiyorsunuz ve sizde cep onayı istiyor. Eğer sisteme telefon numaranızı girerseniz tüm data bilgilerinizi kayıt altına alır. Bu doğrultuda sitede kötü davranışlar sergileme durumunuzda telefon bilgilerinizi 3. bir şahıs ile paylaşır. Bu durum da sizi olumsuz bir şekilde etkileyebilir. Burada bizler devreye girerek sisteme kayıt olmanızı ve numaranızı paylaşmamanızı sağlıyoruz. Dolayısı ile bilgilerinizi vermeden uygulamaları güvenlikli bir şekilde kullanabilirsiniz.

www.tekno-onay.com