sosyal bilgiler – sosyal bilgiler özet – sosyal bilgiler test


  • Anasayfa
  • sosyal bilgiler – sosyal bilgiler özet – sosyal bilgiler test


Öğrentemenler ve sevgili öğrenciler Sosyal bilgiler sitemiz olan sosyaldeyince.com sitesiyle tanıştınız mı!
Sitemiz sosyal bilgiler dersi hakkında öğretmen ve öğrencilere kaynaklık etmek, derslerinde öğrenci kardeşlerimize faydalı olmak, sosyal bilgiler dersini daha zevkli, kolay ve işlenebilir hale getirmektir.
Sosyal bilgiler dersi hakkında hazırlanan sitemizi her geçen gün daha renkli hale getiriyoruz. Hem tasarım olarak hem de içerik olarak kendini son derece geliştiren sitemiz bugün sizlerin katkılarıyla daha güçlü ve daha büyük adımlar ilerlemektedir. Sosyal bilgiler dersi ile ilgili sosyal bilgiler özet, sosyal bilgiler test , sunu, harita, ödev, video ve daha pek çok kaynağa sitemizden ulaşabilirsiniz. Sosyal bilgiler dersini daha eğlenceli hale getirmeye çalışan sitemiz, hazırladığı sosyal bilgiler oyunları sayesinde öğrencilere bu dersi sevdirmeyi başarmıştır. Her ünite için ayrı ayrı soru yazılarak hazırlanan oyunları sizlere özellikle tavsiye ediyoruz. Ayrıca sitemizde, ortaokul öğrencileri Takdir teşekkür hesaplama bölümünde başarı durumlarını hesaplayabilirler.
Öğrencilerin bu derste aradığı kaynakları kolayca bulmasına imkan tanırken öğretmenlerimizi de düşündük. Sosyal bilgiler, TC. İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük, Vatandaşlık ve Demokrasi Eğitimi dersi ve seçmeli derslerle ilgili yazılı örneklerini de sitemize ekledik. Ayrıca isteyen sosyal bilgiler öğretmenleri deneme sınavları, TEOG Ortak Sınav kaynakları, zümre toplantıları, yıllık planlar, veli toplantı tutanakları, şube toplantı örnekleri, belirli gün ve haftalar, seminer konuları ve eğitimle ilgili son haberlere ulaşabilirler. Sitemizde Türkiye’nin bütün illeri ile ilgili tanıtım videoları da bulunmaktadır. Sitemizde Bilgi Bankası başlığı altında sosyal bilgiler alanı ile ilgili bir bilgi kütüphanesi kuruyoruz.
Sizler de sitemize konu ekleyip ya da konulara yorum yazarak sosyal bilgiler ile ilgili kaynaklarınızı paylaşabilirsiniz.
http://www.sosyaldeyince.com/

 

 

sosyal bilgiler – sosyal bilgiler özet – sosyal bilgiler test ile Benzer Yazılar:

16 Şubat 2015 Saat : 1:07
  Genel

sosyal bilgiler – sosyal bilgiler özet – sosyal bilgiler test Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari