Stadyum Koltuğu, Tribün Koltuğu, Konferans koltuğu

Türkiye’nin En Büyük Stadyum koltuğu Üreticisi.

Tecrübeli teknik kadromuz ve yüksek standartlarımızla ISO 9001 kalite yönetim sistemine uygun konferans koltuk modellerini sizlere sunuyoruz.

Stadyum koltuğu, kspor müsabakalarının ve benzeri organizasyonların düzenli şekilde seyredilmesini sağlayan ürünlerden bir tanesidir. Stad koltukları genel olarak plastik dış yüzeye sahiptir. Stadyum koltukları tercihi yaparken dayanıklı ürünler kullanılması gerekir.

Yıllık 300.000 Adet Stadyum koltuğu Üretim Kapasitesi ile yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim projelerimizle sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Stad Koltuğu konusunda en son teknolojiyi tüketicimize mimari ekip ve kaliteli malzemelerle sunabiliyoruz. Uzun yıllardır stadyum ve tribün koltuğu modellerinde geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz.

Türkiye’nin En Büyük Konferans Koltuğu Üreticisi.

Konferans koltuğu kapalı mekanlarda kullanım için üretilen modellerdir. Bu koltuk sistemleri sürekli kullanıma uygun ve ergonomik şekilde tasarlanmalıdır. Yüksek standartlara sahip konferans koltuğu modellerimiz projelere uygun şekilde tasarlanıyor.

Yıllık 300.000 Adet Konferans koltuğu Üretim Kapasitesi ile yurt içinde ve yurt dışında anahtar teslim projelerimizle sizlere çözüm ortağı olarak hizmet vermekteyiz. Üretimden montaja kadar her işlem firmamızdaki profesyonel ekibimiz tarafından gerçekleştirilmektedir. Konferans koltuklarımızın dayanıklılığı ve kalitesi beklentileri fazlasıyla karşılıyor.

Entegre tesislerimiz içerisinde konferans koltuğu üretimi konusunda sizlere çözüm oluyoruz. Bu alanda gerek yurt içi gerekse yurtdışındaki projelerimizle kendimizden söz ettirmeyi başardık. Konferans Koltuk modellerinde geniş ürün yelpazesi, stok çeşitliliği ve hızlı üretim kapasitesi sayesinde Türkiye’nin her noktasına ürün temin ediyoruz.

stadyumkoltugu.name.tr