Tay group, Elektrikli çit sistemleri, Elektrikli tel sistemleri)


  • Anasayfa
  • Tay group, Elektrikli çit sistemleri, Elektrikli tel sistemleri)


Tay Group Elektrikli Çit Sistemleri günümüzde özellikle hayvancılıkta gittikçe yaygınlaşmaktadır. Elektrikli çitler ve pet kontrol sistemleri büyük baş, küçükbaş hayvanlar, atlar, köpekler ve tavşanlar gibi birçok hayvanın kontrol altına alınması ve korunması için kullanılır. Sistem aynı zamanda dışarıdan gelebilecek yabani hayvanlara karşı korunmayı da sağlar. Bunun yanında ışıklı, sesli ve sms mesajlı alarm sistemi sayesinde telde kopukluğu veya davetsiz misafirlerin girişini önceden öğrenme ve kontrol etme imkanı verir.

Türkiye’ de hayvan kontrolünü gerektiren her alanda hizmetinize sunmaktayız.

Ülkemizde bir ilk;
Tay Tarım ve Tay Grup; elektrikli tel sistemleri Ülkemize ilk defa 1990 yılında getirmiştir. ,Elektrikli çit ve hayvan kontrol güvenlik çit sistemleri; kendi alanında dünya lideri olan yurt dışı çözüm ortaklarımız ile birlikte, firmamız Tay Group tarafından çağımız teknolojisi ile bütünleştirilerek, ülkemiz şartlarına uygun hale getirilerek çalışma sahalarına titizlikle kurulan, teknoloji harikası elektrikli çit sistemlerinin ülkemizdeki öncüsü olmaktan ötürü gurur duymaktayız.

OLLİ’nin Türkiye Temsilcisi Olan Tay Grup Elektirikli Tel Sistemleri; çit & tel sistemlerinde en güvenilir bariyerlerdir, alarm sistemleri ile güvenliğiniz en üst düzeydedir.

http://www.taygroup.net

Tay group, Elektrikli çit sistemleri, Elektrikli tel sistemleri) ile Benzer Yazılar:

18 Haziran 2015 Saat : 8:04
  Genel

Tay group, Elektrikli çit sistemleri, Elektrikli tel sistemleri) Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari