Terör üyesi 2 kadın gözaltın alındı


Bir evde terör örgütü üyelerinin saklandığı ihbarını alan Doğubayazıt İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, özel harekat polislerinin desteğiyle Büyük Ağrı Caddesi’ndeki eve operasyon düzenledi. Operasyonda isimleri öğrenilemeyen 2 kadın gözaltına alındı.

Evde yapılan aramada terör örgütüne ait olduğu ileri sürülen giysiler ile bazı evrakların ele geçirildiği öğrenildi. Gözaltına alınan 2 kadın, ifadelerinin alınmalarının ardından adliyeye sevk edildi.

Ağrı Valisi Mehmet Tekinarslan, kaymakamlık binasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, güvenlikle ilgili çalışmalarının günün her saatinde devam edeceğini söyledi.

Olumsuz durumlara karşı her zaman kararlılıkla mücadele edeceklerini belirten Tekinarslan, ‘Vatandaşın ticaretini, huzurunu, sükunetini, eğitimini, ulaşımını olumsuz etkileyen ne varsa bunları ortadan kaldırmak için etkili ve profesyonel bir şekilde faaliyetlerimizi sürekli devam ettireceğiz’ dedi.

Tekinarslan, suçlular suç işlemekten vazgeçinceye kadar mücadelelerinin süreceğine de dikkati çekerek, ‘Vatandaşımız huzurla yastığa başını koyana kadar bu tür faaliyetlerimiz devam edecek. Duyarlılıklarından dolayı vatandaşlara da teşekkür ederim. Kendi istihbarı kaynaklarımız dışında vatandaşlarında desteğiyle suçlularla olan mücadelemize devam edeceğiz’ ifadelerini kullandı. 

Terör üyesi 2 kadın gözaltın alındı ile Benzer Yazılar:

4 Mart 2015 Saat : 11:28
  Genel

Terör üyesi 2 kadın gözaltın alındı Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari