toplu sms , toplu sms fiyat, toplu mesajToplu sms hizmeti ile duyurmak  istediğiniz  mesajı binlerce kişiye aynı anda ulaştırabilirsiniz. Gönderim yapmak istediğiniz kitleye hızlı ve garantili bir sonuç oluşturursunuz. Toplu sms 1990 yıllardan bu yana kullanılan bir hizmettir. İlk kullanılmaya başladığı yıllarda pahalı bir hizmet olarak hayatımıza girmiştir.

Pahalı olmasının sebebi büyük GSM operatörlerin tekelinde olmasın sebebidir. Özellikle son yıllarda Toplu Sms fiyat hizmeti veren bizler gibi operatörler sayesinde maliyetler daha uygun hale gelmiştir. Fakat halen büyük GSM şirketleri bizlerle aynı hizmeti sundukları halde fiyatları halen aynıdır. Gsm şirketleri ile bizim aramızda Toplu Sms gönderimlerinde her hangi bir fark yoktur. Firmamızın servis sağlayıcımız aynı kalite ve hızlı gönderim gerçekleştirmektedir.  Firmamız 1996 yılından  bu yana özellikle iletişim sektöründe hizmet vermektedir. Firmamızın BTK ve TİB tarafından onaylı bir firmadır. Toplu mesaj hizmetini tüm ticari işletmeler, kurum ve kuruşlar, bireysel  çalışmalar ile toplumun %55 kullanmaktadır. Reklam, tanıtım ve duyuru  çalışmalarınızın en ekonomik ve etkili yolu Toplu Sms hizmetidir.

Toplu sms hizmeti kitlelere en hızlı ve uygun maliyetli ulaşım aracıdır. Müşterilerinize, bayilerinize iletmek istediniz mesajı aynı anda birlerce kişiye Toplu sms ile ulaşabilirsiniz. İletmek istediğiniz mesaj kesin ve aynı anda binlerce kişiye ulaşır.

Toplu sms kullanımı günümüzde tüm firmalar tarafından kullanılmaktadır. Belediyeler, vakıflar, siyasi partiler, servisler, sipariş sistemi kullanan firmalar ve reklam ihtiyacı duyan kitleler.
Toplu sms hizmeti ile bulunduğunuz il veya ilçedeki kişilerin cep telefonlarına metniniz ulaşır.
Toplu sms hizmetinden faydalanmak için firma olmanıza gerekmektedir. Bireysel hesap kullanarak da Toplu sms yollayabilirsiniz.

www.toplusmsclub.com

toplu sms , toplu sms fiyat, toplu mesaj ile Benzer Yazılar:

27 Eylül 2017 Saat : 7:09
  Genel

toplu sms , toplu sms fiyat, toplu mesaj Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari