Tuzla bilgisayar , Tuzla bilgisayar teknik servis , Tuzla logo destek , Tuzla web tasarim


  • Anasayfa
  • Tuzla bilgisayar , Tuzla bilgisayar teknik servis , Tuzla logo destek , Tuzla web tasarim

Tuzla Bilgisayar Servisi

Gökyüzü Bilgisayar, Tuzla’da bulunan firmalara bilgisayar teknik servis hizmeti vermektedir. Firmaların servis talepleri doğrultusunda arıza tespiti yapıp yerinde müdahale etmekte, firmada çözülemeyecek arızaları da teknik servisinde çözmektedir. Tuzla web tasarim Masaüstü bilgisayarınızda oluşan donanım arızaları(Anakart, ekran kartı, monitör, harddiskin bozulması vb) yada yazılım problemleri (işletim sisteminin çökmesi yadabozulması, Tuzla logo destek bilgisayara virüs bulaşması,işletim sisteminizin kararsız çalışması vb..) ve dizüstü bilgisayarınızda oluşan donanım arızaları(notebook anakart tamiri, notebook anakart değişimi, notebook ekran arızaları, notebook ekran kartı onarımı, notebook şarj soketi değişimi, ram değişimi ve kapasite arttırımı) gibi sorunların teknik servis ekibimiz tarafından yerinizde yada teknik servisimizde  Tuzla bilgisayar teknik servis tamiri, yenilenmesi, eski bilgisayarınız satın alınarak yerine yeni bir bilgisayar verilmesi, yada eski bilgisayarınıza yeni parçaların takılması (upgrade) gibi işlemlerini kapsamaktadır.

Gökyüzü Bilgisayar, ayrıca firmanızda oluşan kablolama problemleri santral kurulum teknik servis problemlerini firmanızda halletmektedir.

Teknik servisimize gelen bilgisayar, notebooklar için sıklıkla karşılaşılan genel sorunlar, şikayetler, arızalar ile ilgili anahtar kelimeler aşağıdaki gibidir;

Tuzla Bilgisayar TARAFINDAN SUNULAN SERVER HİZMETLER :

1.Hp Sunucu satış ve kurulumu devreye alma

2.Dell Sunucu satış ve kurulumu devreye alma

3.Storge satış ve kurulum devreye alma

4.İş istasyonu satiş ve devreye alma

5.Kabinet kurulum ve devreye alma

6.Firewall satiş ve devreye alam

7.Yazılım satış ve devreye alma

Ve sayamadığımız bir cok hizmetlerimiz bulunmaktadir. Sizde bu hizmetlerimizden yararlanmak faydalanmak istiyorsanız hiç durmadan sitemize giriş yapmanız yeterlidir saygılarımızla.

 

Tuzla bilgisayar , Tuzla bilgisayar teknik servis , Tuzla logo destek , Tuzla web tasarim ile Benzer Yazılar:

30 Mayıs 2017 Saat : 12:51
  Genel

Tuzla bilgisayar , Tuzla bilgisayar teknik servis , Tuzla logo destek , Tuzla web tasarim Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari