Wollex , Wollex Akülü Sandalye , Wollex tekerlekli sandalye


  • Anasayfa
  • Wollex , Wollex Akülü Sandalye , Wollex tekerlekli sandalye

Wollex

Engellilerin yaşamını göz önünde tutarak; ailelerini daha mutlu edecek ve sevdikleriyle birlikte daha modern yaşam koşullarına adaptasyonunu sağlayacak, sosyalleşmek adına destek olabilecekleri ve her türlü yaşam koşullarına ve ortamına uyum sağlayacak Wollex akülü sandalyeWollex tekerlekli sandalye, Wollex engelli çocuk puseti, rehabilitasyon ürünlerini tasarlatıp geliştirilmekte.
WOLLEX ; günlük hayatlarında, tek başına yada refakatçileri ile hastaneye, alışverişe, misafirliğe yada farklı bir iş için dışarı çıktıklarında karşılaşabilecekleri ulaşımla ilgili tüm sorunlarını ortadan kaldırması için Wollex transfer sandalyeleri ve Lidyum pilli hafif akülü sandalyeler tasarlanmıştır.

Sevdiklerinizle beraber birlikte zaman geçirirken hareketleriniz kısıtlanmadan zaman geçirebileceksiniz. Bütün ihtiyaçlarını tek bir markada bulmak isteyen engelliler için WOLLEX  markasını’nı tavsiye edebiliriz.

Wollex tekerlekli sandalyeler; Modüler yapısı, Alüminyum ve çelik şaseli, her kullanıcınız ihtiyacına uygun kullanım kolaylığı sağlar.

Wollex akülü sanalyeler; jel akülü, sağlam şaseli ve pg vr2 joistiklidir.

17 yıllık tecrübesi ile sektörün amiral gemisi Wollex ürünleri iki yıl garantilidir, CE belgelidir.

www.carmengrup.com

 

Wollex , Wollex Akülü Sandalye , Wollex tekerlekli sandalye ile Benzer Yazılar:

17 Şubat 2020 Saat : 5:25
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari