yangın merdiveni , çelik konstrüksiyon


Neden Çelik Çatı ?

Çelik çatıların ahşap çatılara göre uygulanabilirliğinin daha kolay olması ve ürün yelpazesinin geniş olması ekonomik olması en büyük tercih sebeplerinin başlıcalarıdır. yangın merdiveni

Çelik çatıların alan yükseklik ve yük olarak statik değerlerinin yapılarak malzeme detayı çıkartılmalı ve imalatı yapılamalıdır. Aksi durumlarda çatılarında göçme şiddetli fırtınalarda uçma ve sızdırma olayları ile karşı karşıya kalmanız olasıdır.

Çelik çatıların malzeme detayı belirlemesinde en önemli etken alanın büyüklüğü ve rüzgar kuvvetidir. Örneğin 100 M2 bir çatı için kutu profiller kullanılabilirken alan ve yük büyüdükçe daha güçlü ve kalın yapı elemanları kullanmak gereklidir.Malzeme detayı belirlendikten sonra imalat ve montaj aşaması sırasında çeliğin betona ankraj edilmesi çok sağlıklı bir şekilde yapılması gerekir.

Çelik çatı üzerine kapatma işlemi yapılırken OSB Şıngıl Mebran Trapez Sac Sandwiç Panel gibi değişik ve seçeneği fazla izalasyon ürünleri kullanabilirsiniz. Çelik konstrüksiyon

Çelik çatılarınızda galvanizli ürünler kullanmanız çatınızın ömrünü uzatacağı gibi paslanmayı ortadan kaldırarak ilerleyen zamanlarda daha kolay boyanmasınıda sağlamaktadır.

Çelik çatı yapımında firmamız yaklaşık yarım asırlık tecrübesi ile siz müşterilerimize hizmet vermekteyiz.

http://www.snrmetal.com

yangın merdiveni , çelik konstrüksiyon ile Benzer Yazılar:

7 Şubat 2016 Saat : 9:49
  Genel

yangın merdiveni , çelik konstrüksiyon Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari