yaratıcı drama , tiyatro kursu , piyano kursuTürkiyede en iyi türk opera sanatçısı ve ressam olarak bilinen semiha berksoy artik vermiş olduğu tiyatro kursu sayesinde bir cok ögrencilerini eğitmekte üstün başarılar sergilemiştir. Profesyonel ekip kadrosuyla birlikte tiyatro kursunu her yaş aralığındaki herkeze ögretilip ders verilmektedir.

Neredeyse bir cok insan piyano ögrenmek istemektedir. Ögrenmek istedikleri piyanoyu sizlere en iyi ekip kadromuz ile dersini vermekteyizdir. Piyano kursu Ögrenmek artik cok basit ses terapisi , keman eğitimi , gitar eğitimi , şan eğitimi , ve sayamadıgımız bir cok eğitimlere yer verilmektedir.
Yaratıcı drama artik günümüzün en iyi ilgi alanlarindan bir tanesi olarak bilinmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz semiha berksoy opera vakfi gün geçtikce daha cok ilerleyip büyümektedir.
Daha detayli bilgiler istiyorsanız ve profesyonel kadromuzdan eğitim kurslari almak istiyorsanız sitemizi ziyaret ederek daha detayli bilgilere sahip ola bilirsiniz saygılarımızla

http://www.semihaberksoyoperavakfi.org

yaratıcı drama , tiyatro kursu , piyano kursu ile Benzer Yazılar:

17 Ağustos 2015 Saat : 1:38
  Genel

yaratıcı drama , tiyatro kursu , piyano kursu Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari