Yurtdışı eğitim danışmanlığı , Yurtdışı eğitim bursu , Yurtdışı eğitim ve kariyer , Eğitim Koçu


  • Anasayfa
  • Yurtdışı eğitim danışmanlığı , Yurtdışı eğitim bursu , Yurtdışı eğitim ve kariyer , Eğitim Koçu

Movendus Akademi – Yurtdışında Eğitim İçin Danışmanlık ve Koçluk

Movendus Akademi, genç ve yetişkinlerin, yurtiçi ve yurtdışı eğitim ve kariyer hayatlarını şekillendirmelerinde öğrenci ve ailelere danışmanlık hizmeti sunan bir kuruluştur. Özellikle yurtdışında dünyanın en iyi okullarından kabul süreçlerinde danışmanlık ve sınavlara hazırlık alanlarında eğitim vermektedir. Sınavlara hazırlık, başvuru ve yurtdışı eğitim bursu süreçlerinde öğrencilere danışmanlık vermenin yanında ICF onaylı profesyonel öğrenci koçları ile öğrenciler desteklenmektedir. Yurtdışı eğitim danışmanlığı ile dünyanın en iyi okullarından kabul almaları için her öğrencinin özelinde çalışmalar yürütmektedir. Dil okulları, yaz programları, stajlar ve sosyal sorumluluk projeleriyle kendilerini geliştirmelerine yardımcı olunmaktadır.

Kişiye özel stratejilerle planlanan bütünsel gelişim süreçlerinde, bireylerin yetkinliklerini çok yönlü olarak geliştirmelerini amaçlanmaktadır. Eğitimin yanında sosyal ve kültürel yönlerini desteklemekte, bu süreçte aile ve öğrencilere psikolojik destek, koçluk, danışmanlık, eğitim desteği sağlamaktadır.  4C4Life koçluk modeli ile çağımızın insanından beklenen temel yetkinlikler olan Karakter (Character), Eğitim (College), Kariyer (Career), Kimlik (Citizenship) alanlarındaki gelişmeyi sağlayarak bireylerin kendilerini çok yönlü donanımlı hale getirmeleri, kendilerine ve toplumlarına değer katmalarını sağlamaktadır.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Uluslararası akreditasyonu bulunan ICF onaylı profesyonel koçluk, ergen psikolojisinde uzmanlık, lisansüstü eğitim mezuniyetlerine sahip kişilerce danışmanlık, yurtdışı eğitimde uzmanlık ve uzun yıllara dayanan tecrübe ile Movendus Akademi çalışanları alanlarında yetkin kişiler olarak hizmet vermektedir.

Ne Yapıyoruz?

  • Analiz

Çeşitli test ve envanterler ile öğrencilerimizin kişiliklerini, yetkinliklerini, yeteneklerini, mesleki yönelimlerini, değer yargılarını analiz ediyoruz. Böylece öğrencilerimizin de kendileri hakkında derin farkındalık kazanmalarını sağlıyoruz.

  • Planlama-Takip

Yapılan analizler sonucu ortaya çıkan öğrenci profiline uygun, akademik ve sosyal yönden gelişim sağlayabileceği faaliyetleri planlıyoruz.

‘ 4C4Life ‘ Koçluk Modeli ile öğrencilerimizin kariyerlerinde uluslararası anlamda beklentileri sağlayacakları yetkinlikleri geliştirmelerinde yardımcı oluyoruz.

  • Başarılı Sonuç

Öğrencilerimizin yurtiçi veya yurtdışında hedefledikleri lisans ya da yüksek lisans seviyesinde kabul almalarında,  kayıtlarını yapmalarında, yerleşmelerinde her aşamada yol gösteriyoruz.

Bize Nasıl Ulaşabilirsiniz?

0533 916 29 92 numaralı telefonu arayarak, www.movendusakademi.com sitemiz üzerinden form doldurarak veya info@movendusakademi.com adresine mail atarak bize ulaşabilirsiniz.

Kelimeler

  • Yurtdışı eğitim danışmanlığı
  • Yurtdışı eğitim bursu
  • Yurtdışı eğitim ve kariyer
  • Eğitim Koçu

Yurtdışı eğitim danışmanlığı , Yurtdışı eğitim bursu , Yurtdışı eğitim ve kariyer , Eğitim Koçu ile Benzer Yazılar:

14 Temmuz 2020 Saat : 2:41
  Genel

Yorumlara kapalı.

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari