Altılı Tahmin Konusunda Gündemi Belirleyen Yeni Adres Altilitahmin.net


  • Anasayfa
  • Altılı Tahmin Konusunda Gündemi Belirleyen Yeni Adres Altilitahmin.net


Altılı Tahmin de yepyeni bir yüz siz değerli yarışseverlerin huzurunda. Açıldığı günden bugüne aralıksız olarak hizmet vermeye devam eden Altilitahmin.Net ekibi bu kısa zaman içerisinde herkese kendini kabul ettirdi.

İlk kurulduğunda ortalama ziyaretçiye sahip olan altılı tahmin sitesi şuan ciddi derecede ziyaretçi alan site konumuna geldi. Peki neden bu tarz siteler kısa sürede başarıyı yakalıyor biraz bundan bahsedelim.

Aslında o kadar kolay değil. Her gün düzenli olarak at yarışı tahminleri vermek zorundasınız. Tabi ki tahmini verdim kafadan rakamları salla veya puanlamaya bakarak oyna ver tahmini böyle bir şey yok. Atı tanıyacaksın, jokeyi tanıyacaksın, hangi mesafede, hangi ilde hangi hava koşullarında iyi koşar bilmek zorundasın. Kısacası Altılı Tahminleri verme işi gerçekten zor bir iştir. Bu işi gönülden yapan kişiler başarılı olur.

Diğer türlü bak bültene kafana göre tahmini ver. Sitene google den ziyaretçi girer girmesine ancak bir daha o kişi sitene giriş yapmaz. Bu site iyi tahmin vermiyor diye. Kısacası iyi bir tahminci olmak şart. Yoksa her gün onlarca site açılır kafadan sallama tahminler verilir. Gerçi açılmasına yine açılıyor. Öyle siteler denk geliyor ki adam siteyi açmış son tahminini 1 sene önce girmiş. Kısacası bir hevesle açmış ancak daha sonra işin o kadar kolay olmadığını görüp siteyi o şekilde bırakmış. Kolay değil haftanın 7 günü yarış var.

Altılı Tahmin ekibine baktığınız zaman adamlar Başarılı Tahminler diye bir bölüm açmış orada başarılı oldukları yani ya tutturdukları ya da beşte kaldıkları kuponları paylaşmışlar. Baktığınız zaman ciddi rakamlar yakalanmış veya beşte kalınmış. Bunu yarışsever gördüğü zaman tamam burada iş var deyip kısa yoluna ekliyor. Sonrasında her gün ziyaret ederek o ekibin hizmetinden yararlanıyor. Birde bu hizmet ücretsiz olunca haliyle tadından yenmiyor. Bu işi ciddi iş olarak gören ve ciddi bir sektör haline geldiğini de tahmin etmek zor değil. Bir çok site var, ve hepsi ücretli olarak tahmin veriyor.

Ekibi tanıtmak gerekirse, Baba Hüseyin, Tüyocu Nedim, Bombacı, Galopçu Sabri, Yaşar Abi, Hipodrom Tilkisi, Hakan Aktürk ve Levent Şen den oluşuyor. Başarılı tahminler bölümüne girerek en iyi hangisi tahmin vermiş mantık yürüterek bulabilirsiniz. En fazla kim altılı tutturmuş ve hangi ikramiyelerde tutturmuş. Onu yakın takibinize alabilirsiniz. Sizin adınıza ufak bir göz attığımda Galopçu Sabri ve Bombacı oldukça ön plana çıkıyor. Yabancı yarışlarda ise Baba Hüseyin uzman konumunda. Ekipte bir başka hoşa giden konu ise tahminler genelde geceden veriliyor. AGF tablosuna bakmadan kendi bilgilerini konuşturarak tahmin vermeleri bu piyasa da çok önemli.

Tüm bu anlattıklarımı toparladığımız zaman iyi tahmin veren ve ücretsiz tahmin veren Altilitahmin.net i takip etmemek büyük hata olur.

At yarışı tahmin adresi : https://www.altilitahmin.net

Altılı Tahmin Konusunda Gündemi Belirleyen Yeni Adres Altilitahmin.net ile Benzer Yazılar:

7 Eylül 2018 Saat : 11:43
  Genel

Altılı Tahmin Konusunda Gündemi Belirleyen Yeni Adres Altilitahmin.net Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari