Annabelle


Annabelle

Bir buçuk saat süren filmde korku ve gerilimi iliklerinize kadar hissedeceğiniz Annabelle 2014 filmi sizi koltuklarınıza kilitleyecek. Bir oyuncak hayatınızı nasıl mahvedebilir? Korku seansı filminin öncesini anlatan Annabelle filminin yönetmen koltuğunda genel olarak televizyon dünyasından tanıdığımız, John R. Leonetti oturuyor. Oyuncak bebek koleksiyonu yapan Mia için muhteşem bir hediye düşünen John Form gözüne beyaz gelinlikli antika bir bebek beğenir. Bu hediye ile hamile olan Mia çok sevinecektir. Umduğu gibi de olmuştur. Mia bebeği aldığında inanılmaz mutlu olur.

Gelinlikli Annabelle bebek umdukları kadar masum bir bebek değildir. Bir akşam saplantılı bir tarikat evlerini basar ve Form ailesine saldırır. Bu saldırıdan kurtulmayı başarsalar da her şey bitmemiştir. Saldırganlar evi terk ederler ancak, arkalarında bıraktıkları kötü ruh hala John ailesinin evindedir. Gerilimin hat safa da olduğu bu filmi full izle, hd film izle annabelle olarak izleyebilirsiniz. Tek parça annabelle filminin iliklerinize kadar işlediğini hissedeceksiniz. Filmin başrolünde Annebelle Wallis, Ward Horton gibi isimler yer alırken, full izle annabelle bebek aslında müzede tutulan lanetli bir bebektir.

Ayda iki kez müzeyi ziyaret eden rahip tarafından bebeğin ruhu kutsanmaktadır. Ancak bu lanetli bebek nasıl olduğu bilinmese de John’un karısına hediye almak istediği yere kadar gelir. Hd film izle annabelle kategorisinde en iyi korku, gerilim filmlerinden biri olarak görülüyor. Seyirciden büyük alkış alan annabelle tek parça olarak izleyebilirsiniz. Annabelle Filmi izlemek için Tıklayınız ; Annabelle İzle

 

Annabelle ile Benzer Yazılar:

17 Aralık 2014 Saat : 8:05
  Genel

Annabelle Yazısı için Yorum Yapabilirsiniz

 Son Yazılar FriendFeed
reklam
Smart Backlink
reklam
reklam

Son Yorumlar

Seo firmalar

seo firmalari